Nezařazené

Luxusní odpočinek v přírodě: zrelaxujte se na zámku Chateau Herálec

Léto je období, na které se těšíme celý rok. Jak na chvíli zahodíme všechny starosti a zažijeme něco výjimečného. Alespoň jednou za rok si zasloužíme luxusní odpočinek. Navíc v přírodě. Co tak si dopřát nezapomenutelný pobyt na zámku ve znamení oddechu, sluníčka, romantických procházek i lenošení v zámecké zahradě, dobrého jídla a hezkých zážitků? Tohle nabízí Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L’Occitane.

Čerstvý vzduch, pohoda, výlety i skvělé pohoštění

Dovolte slunečním paprskům navrátit ztracenou energii a vykouzlit úsměv na tváři. Zámecké pokoje mohou mít okna během pobytu otevřená a vy tak můžete kdykoliv naslouchat zpěvu ptáků, cítit vůni blízkého lesa a dýchat čerstvý vzduch. K tomu všemu si nechte v kuchyni připravit i skvělý koš s občerstvením na piknik v parku a nechte si chutnat na čerstvém vzduchu.

Pro aktivní hosty jsou v zámku připravené hůlky na svižnou chůzi, nebo zámecká kola – klasická i ta elektrická. Pro ty, kteří se zase až tak moc fit necítí, je tu možnost pronájmu zámeckého kabrioletu Mercedes Benz. Tak co, zůstanete lenošit, nebo si raději vyjedete na výlet?

Celkový zážitek z pobytu zajisté umocní zdejší zámecká restaurace Honoria, kde okusíte nezapomenutelný kulinářský zážitek. Pokud venku vyjde počasí, jak se na léto patří, těšit se můžete na speciální nedělní grilované snídaně z ohňového Ofyru na zámeckém nádvoří. A to už vám umí udělat den.

Jak vypadá ideální relax na zámku?

Zámecké hotely jsou jako stvořené k tomu, aby se v nich zrelaxovaly tělo i duše. Na zámku Chateau Herálec je pro odpočinek vyhrazené celé jižní křídlo. Představte si středověké klenby, pod kterými je umístěn privátní plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem. K oddechu zvou lavice s pohodlnými poduškami v okenních výklencích. A pokud máte během chladnějšího letního večera chuť i na zahřátí, objevíte zde i prostornou tradiční finskou, menší bylinnou saunu, infrasaunu nebo pročišťující parní lázeň. Absolutní relax zažijete v silencáriu – dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií, kde se originálním způsobem propojuje interiér s parkem. No a v zámecké věži najdete vířivou vanu, poskytující diskrétní odpočinek.

Navíc zámecké Wellness & Spa je vybavené technologií Biosynchron a k dispozici je pro Vás i jedinečná přírodní kosmetika L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě.

Letní pobyt na zámku může být kouzelnou alternativou dovolené u moře. Budete zde mít vše, na co si pomyslíte a ještě o něco více. Protože na zámku Chateau Herálec si hosty hýčkají.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *