Tip na výlet? Cestujte po Česku, Moravě a Slovensku

Hledáte nějaký neotřelý tip na výlet? Nebo naopak máte tip, se kterým byste se rádi podělili? Tak zbystřete.

Ptáte se, kam na výlet? Ještě donedávna si hodně z nás myslelo, že to pravé dobrodružství nás čeká jedině za hranicemi naší země. Že tam je tráva zkrátka zelenější. Nejenom otřelí cestovatelé už dávno zjistili, že tomu tak není. A že i naše domovina skýtá spoustu krás. Jde jen o to se o nich dozvědět.

Bezpečné a levné cestování

Hledáte odpověď na otázku kudy z nudy? Jednoznačně cestováním. A zapomeňte na Evropu (samozřejmě vyjma Čech, Moravy a Slovenska). Je drahá a obzvláště v poslední době dost nebezpečná. V takovém Moravském krasu rozhodně nehrozí, že by do vás najel nějaký extremista v kamionu.

Kam se vydat?

Čechy krásné, Čechy mé, zní text známé lidové písně. A je pravdivý. Čechy, Morava i Slovensko skrývají celou řadu krásných míst. A věříme, že spoustu těchto míst jste nejenže nenavštívili, ale ani o nich nemáte nejmenší tušení. Jde tedy jen o to se o nich dozvědět.

Inspirujte se na tipykamnavylet.cz

Že vám chybí inspirace? Nevadí, tu totiž najdete na velmi dobře vedených stránkách tipykamna vylet.cz. Ty jsou totiž vedeny samotnými výletníky a turisty, kteří si vzájemně sdílejí své zážitky ze zajímavých výletů. Mnoho z nich je navíc téměř bezplatných. Web je navíc plně responzivní i pro zobrazení na mobilních telefonech, což vám umožní jeho využívání přímo na cestách.

2500 tipů na výlet

V současné době stránky skýtají neuvěřitelných 2500 originálně zpracovaných tipů na výlet. A to s přehlednými mapami. Nechybí mezi nimi klasika v podobě Telče, Českého Krumlova či Máchova jezera, stejně jako lahůdky typu Lašská naučná stezka v Kopřivnici. Nechcete být o žádný tip ochuzeni? Šikovnou funkcí webu je e-mailové upozornění na nové tipy z vašeho okresu či kraje. S ní vám rozhodně žádné tipy na výlety neuniknou.

Nechte své zážitky vydělávat

To ale není všechno. Na web samozřejmě můžete sami přispívat a vydělat si tak nějakou korunu, kterou můžete investovat do dalších cest. Ještě větší odměna vás pak čeká, pokud si ke svému příspěvku seženete i reklamu.

 
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *