Středa, 31 května, 2023

Nové články

Romantika na Dívčím kameni

Pokud nemáte žádný nápad, kde vzít dívku na romantickou procházku, tak se vám nyní nabízí skvělý plán, tedy zřícenina Dívčí kámen, který změkčí každou ženu. A tak není možné, abyste po romantické procházce, která vrcholí na zřícenině, nedostali polibek.

Začínáme procházkou

Je jasné, že vás autobus nevysadí hned u Dívčího kamene, tu krásu si totiž budete muset zasloužit a není nic lepšího, než romantická procházka. Je to výborné na vzájemném poznávání se, protože půjdete vedle sebe a sami, tak budete mít dostatek prostoru k tomu, abyste si krásně popovídali. Navíc všude kolem vás budou lesy, téct voda a naučná stezka, takže úplně malebná příroda, která vás očaruje.

Na vrcholku čeká odměna

Každý zámek i hrad byl kvůli strategii vystavěn na kopci a ani tento pozůstatek není výjimkou, takže se trošku zapotíte, než se dostanete až na vrchol k Dívčímu kameni, ale bude to stát za to. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně zachovalou a rozsáhlou zříceninu, tak zaplatíte i vstupné, avšak není to nic, co by vaše peněženka neusnesla, naopak se jedná spíše o symbolickou cenu, za kterou dostanete i pár informací o hradu. Na hradě můžete strávit pěkně dlouhou chvíli, protože je opravdu velký, takže vám bude chvíli trvat, než jej projdete. Každý si jej může procházet volně, takže se klidně můžete schovat do romantického zákoutí a kochat se tou krásou, co máte kolem sebe. Navíc si odtud můžete odnést nejen krásné zážitky, vzpomínky, ale také originální fotografie.

Chceme být spolu dlouho

V případě, že chcete společně strávit na výletě opravdu celý den a bude se vám zdát, že Dívčí kámen už máte projít ze všech stran, tak kousek odtud je lanovka, která vás vyveze na opravdový vrchol, tedy na Kleť. Samozřejmě, že si to můžete vyšlapat i po svých, ale jedno sedačková lanovka je opravdovým zážitkem, a jestli chcete, aby si vás žena pamatovala a dala vám šanci, tak nahoru rozhodně lanovkou. Když chytnete krásné počasí, budete mít unikátní výhledy do okolí, zejména pokud si vyjdete pár schodů na zdejší rozhledně. Avšak ani mlha vás nemusí mrzet, protože nahoře je příjemná hospůdka, kde můžete přítelkyní pozvat na třeba na čaj.

Procházka je příjemně strávený čas

Jestli se vám zalíbilo jen tak se procházet a povídat si, tak to není problém. Naopak z vrcholu Kleť vede velké množství různých tras a stezek, po kterých se můžete vydat třeba ještě ten den anebo si nechat nějakou tu procházku do zálohy na příště, protože procházka přírodou je opravdu kouzelná a dovolí odkrýt spoustu věcí. A tak není divu, že po krásné romantické procházce dostanete od přítelkyně za odměnu sladký polibek.

Procházet se je krásné, ale každá procházka má mít svůj cíl. A Dívčí kámen je jeden z mnoha krásných cílů, které stojí za to. Navíc je to vhodné místo na očarování ženy.

Nové články

Nepřehlédněte