Pojďte zažít v pronajatém karavanu, jaké je to být digitálním nomádem

Rozjeďte to – půjčte si obytný vůz nebo karavan, sbalte si svých „pár švestek”, přihoďte notebook a vyrazte si užít skutečně svobodou dovolenou bez toho, aby váš čas řídil někdo v rámci organizovaného zájezdu. A k tomu si ještě odpracujte své ve stylu „caravan office”.

 

Caravaning si našel novou cílovou skupinu – digitální nomády

 

Je to hit dnešní doby. V době, kdy mnozí z nás zvládnou svoji práci dělat odkudkoliv a stačí nám přístup k internetu, notebook a mobil, ti odvážnější skutečně „zabalili’ klasický usedlý život a žijí a pracují permanentně na cestách. Každý den můžete být na jiném místě, u toho zvládat dělat svoji standardní práci a vydělávat si na svůj životní styl. Závidíte jim, ale nejste si jisti, jestli je to řešení i pro vás? Půjčte si obytné auto nebo karavan a zažijte si to na chvíli na vlastní kůži. V práci nahlaste čtrnáctidenní denní home office a jde se!

Tip: Půjčovna karavanů a obytných aut, která se bude hodit

 

Jak si vyzkoušet digitální nomádství a nevyhořet při něm?

 

Rozhodně začněte tím, že si pronajmete kvalitní obytný vůz nebo karavan. Jdete se bavit a současně pracovat. Rozhodně vám nezbude čas řešit technické problémy na starém autě od kamaráda. Kvalitní obytné vozy a obytná auta z půjčovny jsou v dobrém technickém stavu a v případě problému, který by se během dovolené vyskytl, se o vás seriózní firma postará.

Berete sebou partnera či partnerku? Optimální je, abyste pracovali oba. Jinak bude z celého pokusu jenom nepovedená dovolená, na které vy nic neuděláte, a druhá polovička bude naštvaná, že si z dovolené nic neužila.

Koho na dovolenou nebrat? Děti i zvířata nechte doma. Budou vás zbytečně rozptylovat a odvádět od práce. Všechny odvezte k babičkám a dědečkům. Určitě to bez vás vydrží, vždyť jedete jen na 14 dnů.

Pokud jste zvyklí na home office, máte výhodu. Když ne, buďte na sebe přísný. Slunce neslunce, krásný den či déšť, naplánujte si přesný čas, kdy musíte pracovat. A práci pro daný den rovněž dotáhněte do konce. Nenechávejte si ji až na večer a neodkládejte ji na zítra.

Pracujte na 100 %, přesto ale dejte vědět kolegům a obchodním partnerům, že jste na dovolené (i když ne tak úplně a máte jen home office). Nebudou vás otravovat se zbytečnostmi a vaše povinnosti se během dne výrazně ztenčí.

Můžete sice trávit každý den jinde, ale optimálnější je na jednom místě zůstávat dva až tři dny. I když přesuny nejsou tak únavné, náročné na čas je hledání vhodných kempů a seznamování se s jejich fungováním.

 

 

Pronájem obytných aut a karavanů nejen pro digitální nomády

 

Pokud jste se rozhodli vyjet za dobrodružství a vyzkoušet si místo plýtvání zákonnou dovolenou, co obnáší digitální nomádství, mám pro vás tip na dobrou půjčovnu karavanů a obytných vozů.

Bydliky.cz pronajímá karavany a obytné vozy bez omezení ujetými kilometry. U obytných přívěsů zcela bez limitu, u obytných vozů při pronájmu v délce od 7 dnů. Nebudete muset počítat kilometry a připlácet za případné překročení najetých kilometrů. Projedete svobodně všechny místa, která si naplánujete, nebo která vám padla cestou do oka.

Pronájem obytných vozů a karavanů na Bydliky.cz oceníte díky skvělým souvisejícím službám, výbornému technickému stavu vozidel i dobrému vybavení karavanů a vozů. Všechny karavany a vozy jsou nekuřácké, havarijně pojištěné a 100% připravené vyrazit s vámi za dobrodružstvím.

 
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *