Krkonoše

Sport, adrenalin, příroda, poznávání, relax… Pojeďte na dovolenou do krásných Krkonoš

Je to tady! Všimli jste si? Pomalu začínáme plánovat svou další letní dovolenou. Vede nás k tomu otočení dalšího listu v kalendáři, potřeba odpočinku, který už od posledních letních prázdnin tolik očekáváme, nedočkavost na příchod teplých jarních dnů prosluněných paprsky a mnohé jiné.

Jestliže zatím nevíte, kde se s rodinou, ve dvou nebo partou kamarádů vydat, máme pro vás tip. Nebudete muset daleko, přesto si budete připadat jako v ráji, načerpáte energii, zažijete vzrušení – budete-li chtít, můžete si vychutnat skvělou kuchyni, všem budete rozumět… O čem je řeč? Což takhle letní dovolená v Krkonoších?

S ubytováním budete spokojeni

Místní hoteliéři jsou si plně vědomi toho, že ubytování Špindlerův Mlýn musí poskytnout návštěvníkům skvělé útočiště. Přece jen, po výstupu na Sněžku, celodenních výletech a túrách, northwalkingu, pár jízdách na bobové dráze a mnoha jiných činnostech, hosté očekávají čisté a útulné ubytování, funkční vybavení apartmánů a sociálního zařízení, výborné jídlo, pití, ale také ochotný personál. Rodiny s dětmi uvítají možnost ubytování s přistýlkou, koupání v bazénech, které je možné v mnoha hotelích, veřejnosti to totiž umožňují, nebo třeba opomíjené večerní sledování hvězd, letadel, družic, poslouchání cvrčků… Je tady klid a tma, jakou město neumožní vidět.

Penzion ve Špindlerově Mlýně s názvem Karolina tohle vše hostům nabízí. To jsou jistě důvody, proč se sem lidé rádi vracejí. Můžete se z něj snadno dostat na některou z turistických tras o celkové délce přes 180 km. Mezi ně patří i túry po hřebenech Krkonoš, díky nimž uvidíte nádhernou přírodu i faunu. Což takhle zahrát si golf na skvělém golfovém hřišti vzdáleném od Karoliny necelých 40 km? Anebo máte rádi rybaření? I to je tady možné – od května do konce srpna vás přivítá vodní nádrž Labská, kde se dá nejen zapůjčit pruty a rybařit, ale také koupat se, zapůjčit si loďky nebo vyzkoušet rafting.

Podívejte se na fotogalerii penzionu a přesvědčte se sami, jak je útulný. Ubytování i vyžití po všech stránkách zde a v okolí najdete v každém ročním období. Karolina navíc nabízí zajímavé akce – např. teď za včasnou rezervaci obdržíte slevu ve výši 20 % z původní ceny nebo slevu 10 % na útratu v restauraci. Strávíte-li letní dovolenou tady, nebudete litovat.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *