Neděle, 29 ledna, 2023

Nové články

Zavítejte do Rokytnice nad Jizerou a rozjímejte nad jejími krásami

ubytovani-rokytniceRokytnice nad Jizerou patří mezi menší, ale velice oblíbená, horská střediska. Nachází se v západní části pohoří Krkonoše a nabízí spoustu letních i zimních aktivit. Každoročně je navštěvována českými výletníky, ale i turisty ze zahraničí, kteří zde podnikají horské túry na vrcholy okolních kopců a hor či si užívají skvěle upravené sjezdovky a lyžařské běžkařské tratě.

Největším lákadlem je krásná příroda a bohaté sportovní vyžití. Turisticky značené trasy dovedou pěší turisty i cyklisty k Huťskému vodopádu, pramenu Labe, na chatu Dvoračky nebo do obce Studenov. Během cesty budou moci obdivovat nádherná panoramata hor a malebnou přírodu. K občerstvení vybízí místní hospůdky a restaurace, kde ochutnáte tradiční speciality krkonošského kraje. Kromě turistiky a lyžování můžete vyzkoušet jízdu na koních, bobovou dráhu, motokáry nebo horolezectví.

Ubytování Rokytnice nad Jizerou je zajištěno v soukromých privátech, pensionech, apartmánech nebo rodinných hotelech. Přespat můžete i v horských chatách a chalupách. Dobrým tipem na ubytování je Sporthotel Bohemia. Jeho vynikající poloha v těsné blízkosti lyžařských vleků a turistických stezek ho dělá výborným výchozím bodem pro lyžování a pěší turistiku.

Sporthotel Bohemia nabízí dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC a v hotelu je WiFi síť. Při nepříznivém počasí můžete zajít do fitness centra, na kosmetiku, masáže či ke kadeřníkovi. V zimě si zde půjčíte i lyže a můžete se nechat zapsat do lyžařské školy. Více se o hotelových službách dozvíte na webových stránkách www.sporthotel-bohemia.cz, kde si můžete prohlédnout i fotogalerii a udělat rezervaci.

Nové články

Nepřehlédněte