Doma je krásně! Naplánujte teambuilding ve středních Čechách

 

Vzhledem k vážnosti situace s pandemií to vypadá, že bude nějakou dobu omezené cestování do zahraničí. Můžeme z toho být smutní, litovat, že se letos nepodíváme k moři a neprojdeme se po vrcholcích Alp, nebo se k situaci můžeme postavit pozitivně a letošní rok věnovat poznávání krás, které máme doma v Česku!

V celé naší republice je spousta překrásných míst, ať už vás láká historie, umění či spíš sport. Vydejte se třeba do středních Čech, užijte si wellness, jízdu na koních, výlet lodí na přehradě Orlík, týmové hry, rybolov, minigolf a mnoho dalšího.

 

Wellness resort Equitana si zamilují zejména příznivci jezdectví

V klidném prostředí středočeského venkova blízko Brd stojí Equitana Hotel Resort ****, který je skvělou volbou pro odpočinek s rodinou, přáteli i kolegy. Pobyt zde ocení zejména milovníci aktivního odpočinku, především příznivci koní. Ať už jste začátečník, nebo na koni jezdíte pravidelně, tady si můžete potvrdit, že nejhezčí pohled na svět je z jezdeckého sedla. Projížďky na koních vystřídáte s během, cyklistikou či posilováním – zahálet nemusíte ani minutu. Více možností aktivit najdete přímo na webu www.equitana.cz. Méně zdatní mohou využít elektrokola.

Hotel Equitana je připraven také na firemní teambuildingy

Do resortu Equitana jezdí nejen rodiny, ale také celé firmy na firemní teambuilding. Celý hotel má kapacitu 136 lůžek, což je jako ubytování pro teambuilding Střední Čechy ve většině případů dostačující. Mají zde nejrůznější konferenční prostory, takže volný čas strávený v přírodě proložíte školeními a pracovními aktivitami.

Pro účely teambuildingu je navíc možné zajistit speciální program – paintball, geocaching, horolezeckou stěnu, zorbing, kreativní dílny, degustaci vín, vyhlídkové lety nebo přímo hry a aktivity určené pro posílení týmového ducha. Přijďte si užít teambuilding ve středních Čechách do hotelu Equitana!
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *