Krkonoše

Krkonoše nabízí nejen krásnou přírodu, ale i kvalitní wellness služby!

Krkonoše nabízí nejen krásnou přírodu, ale i kvalitní wellness služby!

Možná vás podzimní chmury zatím nezastihly, ale možná patříte mezi jedince citlivé na změny počasí a máte pocit, že je pociťujete již od srpna. Letos se není čemu divit! Deštivé počasí, bílá obloha, téměř žádné slunce a nízké teploty, to vše se podepisuje na tom, jak se cítíme. Chcete-li se vrátit zpět do pohody, načerpat energii a oddechnout si, abyste byli plni síly na nadcházející podzim a zimu, vydejte se na jedinečnou Šumavu. Hýčkat vás bude nejen krásnou přírodou se spoustou hub, mechu, trávy a pohostinných lidí, ale i službami, které ocení mladší i starší.

Kde dopřát luxus tělu i duši?

Pro sebe i pro vaše blízké můžete objednat luxusní apartmány v Luxury Wellness Apartment. Jde o nejlepší wellness v Krkonoších, přesněji u Rokytnice nad Jizerou a Harrachova! Budete ubytováni v krásném prostředí hotelového apartmá přímo na sjezdovce. Moderně zařízené prostory s terasami jsou jedinečným prostorem i pro ty nejnáročnější klienty, kteří znají i nejlepší alpská střediska!

Zdejší služby vás skutečně nadchnou a uspokojí

Jedna z nejskvělejších věcí, která vás zaručeně pohltí, je venkovní panoramatická vířivka s výhledem na celé údolí! Jestli doma máte vířivku, víte, jak příjemná koupel vás čeká, ale ve spojení s výhledem do krajiny, je to skutečně nepopsatelné!

Ti, kdo se rádi vyhřívají a tetelí v sauně, zajisté ocení malou saunu vedle ložnice, po jejíž absolvování můžou ulehnout na kožešinách u krbu a užívat si kouzelnou atmosféru. Samozřejmostí je dotvoření příjemných chvil sklenkou kvalitního vína z tamní kinotéky!

Přijeďte kdykoli, za slunce i za vánic!

Skvělé na tom všem je, že tyhle zážitky můžete prožívat v kterémkoli ročním období! V létě, na podzim vás okouzlí místní příroda, skvělé výlety na kolech, túry, při nichž najdete třeba houby, různé bylinky, roztomilé žabičky, v zimě a na jaře můžete zase využít blízké lyžařské areály Horní domky, Studenov, nebo Čertova hora.

Vydejte se na Šumavu! Ve dvou, v jakémkoli věku, s celou rodinou, nebo jen tak, sami, užít si kus klidu! Vrátíte se jako vyměnění!

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *