Výlety

Nejlepší místa v České republice, kde si zahrát výherní automaty

Herní a výherní automaty mají v posledních letech v České republice spíše negativní reputaci a pověst. Je to ovšem hlavně kvůli množství pochybných subjektů a „podnikatelů“, kteří využívají a zneužívají různých mezer v zákoně a vrhají na celý sektor špatné světlo. Slotové hry a výherní automaty jsou ovšem jinak naprosto normální a legální zábavou, kterou ročně vyhledávají tisíce lidí. Jak najít ty nejlepší místa ke hraní, a naopak se vyhnout těm pochybným si proto povíme v následujícím článku.

Praha a Středočeský kraj

Praha je jasným centrem hazardu. Historicky, ale také díky velkému množství převážně zahraničních turistů. Po celé Praze se nachází velké množství kasin i heren velice různorodé úrovně. Od klasických heren až po luxusní kasina – vybere si opravdu každý. Prakticky ve všech těchto podnicích ovšem naleznete klasické slotové hry a výherní automaty. U těch luxusnějších kasin můžete většinou očekávat i různé tematické hry navržené podle oblíbených seriálů, filmů, kapel a tak dále. Obecně platí, že čím větší a známější místo, tím větší nabídka. To ale asi není nikterak překvapující. V klasických kasinech si také většinou i vedle automatů a jiných slotových her zahrajete též stolní hry jako poker, ruleta či blackjack. Jakmile vyjedete z Prahy, množství heren a podobných zařízení významně klesá. Je to vlivem nepřekvapivě nižší poptávky, ale taktéž vyhláškami zakazujícími hazard. Ty se šíří především v menších městech, ale i některých městských částech Prahy.

Internet to jistí

Jediným dalším místem, kde je koncentrace nabídky slotových automatů srovnatelná s Prahou, je internet. I přestože i na internetu se v posledních letech šíří nové vyhlášky, tak je to stále asi nejsvobodnější místo. Internetové weby nabízející hazard jsou v Česku většinou ty samé, které nabízejí i kurzové sázky. Najde se ovšem také mnoho výjimek. Jednou z největších výhod hraní slotových her na internetu je nepřekonatelná nabídka různorodých her. Díky absenci fyzických automatů jsou hry inovované mnohem rychleji a agresivněji. Nová témata a nové slotové hry pak přibývají doslova každým dne. Vyskúšajte obľúbené hry automaty pre rok 2020 tak už dnes. Je více než jisté, že první novinky jsou už online! Další logickou výhodou je fakt, že si zahrajete doslova odkudkoliv. Je tak jedno, jestli jste si pro svou dovolenou vybrali město, kde už si dnes v herně legálně nezahrajete. Internet je všude stejný. I tak si ovšem dávejte pozor, že hrajete pouze na legálních serverech. Bezpečnost je na prvním místě u jakéhokoliv hraní hazardu.

Západní Čechy

Do velké míry je doba největší slávy kasin a heren na západě Čech už pryč. I tak tam ovšem dodnes najdete desítky kasin a podobných zařízení. Obecné pravidlo je následující: čím blíže ke hranicím, tím více heren. Vysvětlením je samozřejmě odlišná (rozuměj přísnější) legislativa u našich německých sousedů. Ti tak převážně v minulých desetiletích ve velkém jezdili do českého pohraničí, aby si zahráli slotové hry, výherní automaty i klasické hry jako ruleta či poker. Díky této klientele dodneška v oblasti západních Čech zůstává množství podniků, které jsou navíc na relativně vysoké úrovni. Kvůli zpřísňujícím se městským vyhláškám jich ovšem mizí desítky ročně.

Jižní Morava

V současnosti odlišná situace je na jihu Moravy. I tam vzniklo velké množství kasin a heren v devadesátých letech jako důsledek poptávky od Rakušanů i místních. Na rozdíl od západních Čech si ovšem mnoho jihomoravských měst svá kasina a herny hýčká, protože jsou významným přispěvatelem do městských rozpočtů. V mnoha městech si tak můžete užít příjemné spojení hraní slotových her a užívání si krás jižní Moravy a jejího světoznámého vína. Otázkou je, jak dlouho tato situace potrvá, jelikož celospolečenský trend v současnosti kasinům příliš nespěje.

Pár slov závěrem

Pochybným místům se nejjednodušeji vyhnete, pokud zkonzultujete výsledky na internetu. Mnohá města též mají online seznamy povolených heren. Pokud máte pochybnosti, není nic jednoduššího než tyto seznamy zkonzultovat. V našem článku jsme se podívali na několik zajímavých oblastní v obecné rovině. To samozřejmě neznamená, že opravdu skvělé herny byste nenašli kdekoliv jinde. Jejich koncentrace je ovšem o poznání nižší. Máte vy osobně nějakou velice pozitivní zkušenost s nějakým kasinem, hernou či jiným místem, kde si můžete užít slotové hry a výherní automaty? Podělte se s námi i ostatními čtenáři o své tipy v komentářích a připište, co se vám líbilo nejvíce. Koneckonců, co je lepší než konkrétní a osobní doporučení. V každém případě užívejte a hrajte bezpečně! Hodně štěstí.

 

 

 

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *