Zamluvte si na Valentýna pobyt pro zamilované

Ťukáte si na hlavu, že všechna média vás masírují vánočními reklamami a my na vás vytáhneme Valentýna? Má to dobrý důvod. Jak jistě víte, pobyty v hotelech a lázních je třeba rezervovat s předstihem, a obzvlášť na tak vytížené termíny, jako je například Valentýn.

Pokud toužíte příští svátek zamilovaných prožít výjimečným způsobem, je právě nyní vhodná doba zamluvit si svůj víkendový pobyt. Svatý Valentýn vychází v roce 2020 na pátek, což vám dává ideální příležitost udělat si prodloužený víkend.

Chcete Valentýn pojmout velkolepě? Vydejte se do lázní

Byli jste někdy v lázních? Zažili jste různé typy masáží, Kneippovu lázeň, cvičení v bazénu, parafín, inhalaci a jiné procedury? Lázeňský pobyt vás vzpruží v jakémkoliv věku, je vhodný rovněž jako pobyt pro seniory. A když se vydáte například do Mariánských Lázní nebo do Karlových Varů, ve volných chvilkách mezi procedurami budete mít rozhodně co objevovat.

Nemusíte cestovat daleko

Společný večer ve vířivce se sklenkou šampaňského, dobrá večeře, ráno snídaně do postele, pak masáž, odpoledne příjemná procházka, posezení u kávy a večer v horké vaně? I takhle může vypadat valentýnský víkend, pokud se rozhodnete například pro wellness pobyt. Ty jsou k dispozici v různých hotelech a penzionech, jistě nějaký najdete i ve vaší blízkosti. Nemusíte tedy cestovat nikam daleko. Nevýhodou je, že nepoznáte žádná nová místa, na druhou stranu, pokud chcete zůstat spíš zavření a užívat si nejrůznější procedury a válení se v posteli, vážně není třeba se trmácet přes půl republiky.

Vychytejte speciální valentýnské nabídky

Mnohé wellness hotely mají na Valentýna přímo nabídky pro zamilované. Jsou vychytané tak, abyste si víkend ve dvou užili na maximum. Některé mívají pobyt pro zamilované ve své standardní nabídce, další ho dávají k dispozici jen v období února. Prostudujte nabídku hotelů ve vašem okolí a vyberte si.

Tip na závěr: Pobyt pro zamilované může být i moc pěkným vánočním dárkem. Obdarujete vlastně i sami sebe.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *