Zima je nejlepší v lázních, zvolte ubytování v Karlových Varech

 

Užili jste si vánoční pohodu? Ne, že? Z toho shonu před svátky se těžko můžete zregenerovat. Proto udělejte v novém roce něco jinak a naordinujte si dovolenou právě nyní. A kde? Zapomeňte na náročné sporty, nechte se hýčkat v lázních.

Skvělé ubytování ve Františkových Lázních

Pokud hovoříme o lázních, nelze opomenout „svatou trojici“ českých lázní. Míst na severním cípu západních Čech v Karlovarském kraji. Františkovy Lázně, Mariánské lázně a Karlovy Lázně. Jaké místo si vybrat? Seznámíme vás blíže. Jako první se nabízí ubytování ve Františkových Lázních. Zdejší prameny mají mnohasetletou tradici, lázně si už dávno zamilovali Němci. Založil je v 18. století císař František I., slatinné lázně byly i první svého druhu na světě. Dnes je lokalita známá především kvůli procedurám, které mají podpořit gynekologické funkce žen (plodnost i vyrovnání se s gynekologickými zákroky). Místo je kouzelné pro všechny, protože zde najdete bezpočet procedur, jež budou vyhovovat každému.

Relaxační ubytování v Mariánských Lázních

Mariánské lázně si zamiluje každý, kdo hledá relax. Ti, které bolí celé tělo, tady najdou špičkovou péči, protože se zde léčí především revma, takže na bolavé klouby jsou experti. V prostředí lázní najdete unikátní suché uhličité koupele, tzv. Mariino jezírko. Dokonalé pro saturaci hemoglobinem i regeneraci, takže se zpomalí projevy stárnutí. Ubytování v Mariánských Lázních je proto ideální pro každého, kdo chce zabojovat s těmito neduhy.

Honosné ubytování v Karlových Varech

A vrchol lázeňské péče. Karlovy Vary ovšem nejsou nutně jen luxus, který evokuje známý filmový festival nebo přítomnost drahých butiků. Poznejte Vary jinak a zvolte ubytování v Karlových Varech, které nezruinuje vaši peněženku. I zde se specializují na pohybové ústrojí, stejně tak i na zažívací. Pokud nemáte až tak závažné potíže, jen se nechte hýčkat wellness procedurami a svůj žaludek si spravte prvotřídními jídly z vyhlášených restaurací.

 
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *