Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Navštivte penzion Doubické Chalupy a užijte si krásné prostředí Českého Švýcarska

Navštivte penzion Doubické Chalupy a užijte si krásné prostředí Českého Švýcarska

Přemýšlíte, kde letos vyrazit na zaslouženou dovolenou? Nebo si chcete udělat prodloužený víkend se svým partnerem, aktivně si odpočinout na kole někde v krásné přírodě?

Ať už jste parta přátel, rodina s dětmi, zamilovaný pár nebo senioři se slabostí k lesům, všechny zaručeně chytne za srdce dovolená České Švýcarsko.

Kouzlo roubenek, fauny i flóry

Národní park České Švýcarsko každoročně přivítá spoustu našich i zahraničních turistů. Není divu, je zde skutečně krásně a plnými doušky můžete nasávat vůni lesů, hub, sbírat maliny, bylinky, udělat si posezení v trávě, pozorovat mnohé broučky, motýly… Na své si tady přijdou milovníci procházek, túr i cyklistiky.

Proto je důležité zajistit si ubytování České Švýcarsko co nejdříve. Vybrat si můžete kupříkladu příjemný penzion Doubické Chalupy, který se nachází v obci Doubice. Vesnička leží na hranici dvou CHKO. Jsou Lužické hory a Labské pískovce. Jen pár set metrů od Doubice je vzdálena hranice Národního parku České Švýcarsko. Z jednoho místa tak můžete poznat mnoho zajímavých a výjimečných míst.

Budete se cítit jako doma

Penzion Doubice svým návštěvníkům nabízí 7 hezkých a pohodlných apartmánů, z nichž v šesti se nachází čtyři lůžka a jedno apartmá o dvou lůžkách s možností přistýlky. Čtyřlůžkové apartmány mají dvě oddělené ložnice, kdy v jedné je umístěna manželská dvojpostel, a ve druhé jsou dvě samostatná lůžka.

Nechybí ani kuchyňka s moderním vybavením a jídelním koutem. Určitě vás potěší instalovaný systém satelitního TV a internet v podobě bezdrátové WiFi sítě.

Všichni společně i s dalšími rodinami nebo přáteli se můžete potkávat ve společenské místnosti, v jarních, letních nebo podzimních dnech si jistě nenecháte ujít možnost posedět si v zahradě penzionu. K dispozici vám bude i gril a ohniště.

Vyberte si apartmán České Švýcarsko ve fotogalerii, kterou najdete na webových stránkách penzionu, nebo absolvujte virtuální prohlídku a rezervujte si svůj termín. Taktéž si nezapomeňte prohlédnout zajímavé akce, které pro vás Doubické Chalupy připravily. Uvidíte, že nezapomenutelná dovolená nemusí být vůbec drahá.

Nové články

Nepřehlédněte