Lázně, Pobytové balíčky

Prožijte podzim v lázních

I když už nejsme v období hektických dovolených, stejně ten táhnoucí se podzim, který je navíc předzvěstí zimy, nás unavuje. Také byste si dopřáli alespoň víkend někde mimo domov? Zajeďte si do lázní, kde navíc díky procedurám dobijete baterky jako na týdenní dovolené.

Lázně Karlova Studánka s jedinečnými koupelemi

Lázně Karlova Studánka se nachází v krásném prostředí pohoří Hrubého Jeseníku. Zdejším pokladem je přírodní oxid uhličitý, rovněž i minerální voda, které slouží k inhalaci, přípravě uhličitých koupelí a rašelinových zábalů. Samozřejmě tu lze popíjet léčivé prameny, které jsou doslova živou vodou pro vaše tělo i mysl. Unikátní jsou i podvodní lehátka, lavice a masážní proudy, které rozmasírují unavené svaly, bolavé klouby a navíc se vaše tělo bude nadnášet, takže se uleví celému opěrnému systému těla. Do kupy se tu dá i každý, koho trápí dýchací cesty či vysoký krevní tlak.

Lázně Třeboň – dejte si léčivé blátíčko

Hledáte místo, kde pořádně uleví vašim kloubům? Pokud vás bolí každý pohyb a ráno trvá, než se tzv. vyhrabete z postele, pak si zabalte kufr a vyrazte do slatinných lázní. Takové jsou Lázně Třeboň, kde využívají jako přírodního léčivého zdroje právě slatiny. Účinky získávané z rašelinišť třeboňských blat jsou dokonalou vzpruhou pro kloubní systém, potažmo se uleví i vašim svalům. A v neposlední řadě vás třeba přestanou trápit i časté bolesti hlavy, pokud je máte od páteře. Relaxace zde je velmi příjemná. Jen naložíte do bahenní koupele vaše unavené tělo, necháte se například masírovat, a pak vyskočíte jako rybička. Slatinné koupele jsou skvělé na lepší prokrvení tkání, což přispívá k celkové regeneraci, takže i omládnete. Říkáte si, že podzim v lázních musíte zažít? Pak si najděte lázně, které se vám budou líbit, na stránkách Spa.cz.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *