Nezařazené

Zimní pobyt v Česku nemusí být jen na horách

Užijte si zimu a Vánoce v českých městech. Zimní odpočinek nemusíte trávit pouze na lyžích. Povinnost není ani odletět do teplých krajin mimo republiku. Prostě zůstaňte v České republice a obdivujte vánoční krásu českých měst.

V zimě jsou česká města prostě nádherná. Nejvíce si je užijeme od adventu do svátků Třech králů. Právě tehdy se totiž rozzáří barevnou vánoční výzdobou a vypadají ještě krásněji než jindy. Když máme štěstí, zažijeme i sněhovou nadílku. Ale běžná nebývá. To nevadí. Nudit se v těchto městech nikdo nemusí ani bez sněhu.

Jak si naplánovat zimní pobyt v Česku?

Vynecháme pro tentokrát lyže a hory a skutečně zůstaneme ve městech. Ne, Praha není klišé. Směle se do ní vydejte. Nudit se v ní nebudete. Zkuste si rezervovat vstupenky do divadla. Když už nejsou, nevadí. Muzea, galerie, ZOO, zábavné parky… Prostě Praha žije každý den.

Nechce se vám utrácet za předražené ubytování v Praze? Najděte si ubytování ve Středočeském kraji. Dojezd do Prahy je obvykle bezproblémový a vybírat lze skutečně různé vzdálenosti. Levně se ubytujete třeba v Kladně, které je od Prahy co by kamenem dohodil. Dál, přesto v praktické dojezdové vzdálenosti vlakem, je třeba Kolín. Anebo si vyberte ubytování v malebné Kutné hoře. Zimní pobyt v ní vás nadchne. Jde o nádherné město s mnoha turistickými atrakcemi. Dovolená v Kutné Hoře není krásná pouze v letních měsících. Užijte si ji letos v zimě.

Nejlepší výběr ubytování

Dokonalý zimní pobyt hodně závisí na ubytování. Vyberte si ubytování s největším komfortem. Řada hotelů nabízí bazén, saunu, wellness, dokonce lázeňské procedury i bez toho, abyste museli vyrazit do lázní. Zajímejte se rovněž o hotelové stravování. Kvalitní snídaně oceníte, i když jinak nesnídáte. A hodí se i lepší večeře. Najděte si své snové ubytování na Hotel.cz. Zimní pobyt tak naplánujete velice snadno a už teď se na něj můžete začít těšit. Pozor na pobyty kolem Vánoc a silvestrovských oslav. Ty se vyprodávají rychle.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *