Lázně

Letní pobyt v lázních je skvělý i jako dovolená

Lázně jsou opět skvělým místem pro výlety českých rodin, ale i jednotlivců či skupin, které se rozhodnou užít si příjemné prostředí, péči a wellness aktivity. Léto v lázních je oblíbenou dovolenou pro stále větší skupinu Čechů. Máme pro vás dva tipy na české lázně.

České lázně jsou světovým fenoménem. Na rozdíl od zahraničních turistů však máme tu výhodu, že můžeme navštívit nejen ty notoricky známé. Pokud jste lázeňský začátečník, nebo chcete jako lázeňský švihák dostat tip na další skvělé lázně, dva tipy pro vás máme. Využít je stihnete ještě toto léto.

Zkuste zážitkovou Třeboň

Jižní Čechy milujeme, avšak ne každý ví, že Třeboň nabízí i pokročilé lázeňství. Lázně Třeboň, to je mnoho možností, jak si jižní Čechy užít tentokrát jinak – s wellness procedurami a naprosto dokonalou péčí. Je jedno, jestli ji hledáme kvůli zdraví, kráse nebo relaxaci. Třeboň je jedno z tradičních lázeňských měst a současně je považováno za perlu jižních Čech. Vyniká svými slatinnými koupeli, které podporují obranyschopnost organismu, mají prohřívací účinky a jsou skvěle hydratační. Podporují tedy celkové zdraví i krásu. Zlepšují prokrvení, snižují svalové napětí a bývají silně regenerační. Třeboň je současně kulturním centrem jižních Čech, takže si ji v létě užijete i jako milovníci divadla, hudby či různých slavností.

Vydejte se do Bechyně

Lázně Bechyně patří mezi nejstarší lázně na našem území. Zkušenosti místních lazebníků bývají znát. Masáže, zábaly, koupele i moderní sauny a vířivky ­– to vše vám nabídne lázeňský pobyt v Bechyni. Jde o lázně specializující se na artrózu a problémy s artritidou. Léčí postižení kloubů, Bechtěrevovu nemoc, pooperační i předoperační stavy, též metabolická onemocnění či nervová onemocnění. Léčivou sílu lázním dává místní rašelina z Komárovských Blat. Je považována za jednu z nejlepších léčivých rašelin ve Střední Evropě. Bechyni si však užijete díky malebné architektuře městečka, jeho pomalému a uklidňujícímu tempu a zajímavým památkám – historickým i technickým.

Vyberte si svůj letní pobyt v lázních

Léto a letní dovolené se blíží. Kam vyrazíte letos? Vyberte si letní pobyt v lázních. Právě teď je ten nejlepší čas na jeho výběr. Nejlepší přehled možností získáte na webových stránkách Spa.cz.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *