Lázně, Zlínsko

Lázně Luhačovice a jejich léčivé prameny

By: Pan Pacific

Lázně Luhačovice a jejich léčivé prameny

Proč se vydat do lázní Luhačovic? Protože se zde k léčbě používá nejznámější pramen Vincentka a dalších 12 přírodních léčivých pramenů.

Tato přírodní voda je ve všech lázeňských domech, poskytuje se zde nejvíce procedur. Jen v Luhačovicích se vám dostane největší množství procedur. Vybrat si můžete ubytování v hotelech a penzionech a to dokonce ****. Ty hostům nabízí slevy do kaváren, restaurací a na různé kulturní akce. Celé léčebné spektrum nabízí prvotřídními lékaři všech léčebných oborů. Lékaři i sestry jsou tu pro vás 24 hodin denně.

Komplexní lázeňská péče

Komplexní lázeňská péče, kde vám pojišťovna hradí jak ubytování, tak i stravu a také samozřejmě léčení, je indikována po operacích, pro diabetiky, při léčbě navazující na hospitalizaci v nemocnici… Co se připlácí je nadstandardní ubytování a výběr stravy. Od 1.1.2014 se neplatí regulační poplatek, který činil do té doby 100 Kč za osobu za noc.

Péče je poskytována i dětem a to již od 1,5 let. Pobyty jsou rozděleny do 4 skupin:

  • lázeňský pobyt placený
  • neplacený
  • last minute
  • akční pobyty, které mohou nabízet různé slevové portály

Jaké procedury si zde vybrat?

Pokud se do Luhačovic vydáte bez lékařského doporučení, pak si můžete vybrat inhalaci minerální vody, která se inhaluje 7 minut nosem a 7 minut ústy. Zlepšíte tak funkci sliznice a dýchacích cest.

Koupel v přírodní uhličité vodě je vhodná na prokrvení a zlepšení srdečního a cévního systému. Koupel trvá 15 minut a 15 minut po ní se ještě odpočívá. Další procedurou je pak perličková koupel, jo-do bromová koupel, vířivá lázeň, skotský střik, klasická masáž, masáž podvodní ruční, přístrojová, parafínový obklad, oxygenoterapie, aromaterapie a pitná kúra.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *