Akce

Jak po Česku do zahraničí – Co nejlevněj?

Jak po Česku do zahraničí – Co nejlevněji?

Češi se ve světě proslavili jako národ paštikářů. Může nebo nemusí se nám to líbit, ale je to tak. Kontroverzní chorvatský dokument Obnažený národ popisuje zvyky českých turistů velmi podrobně. Můžeme namítnout, že se tyto charakteristiky neustále vyvíjejí, ale některé vlastnosti Čechům upřít zkrátka nelze.

Co chceme? Chceme toho co nejvíc a za nejnižší ceny!

Jak ušetřit na letenkách a na pobytech – Po česku

Po otevření hranic a s narůstající kupní sílou se přestáváme orientovat na rodinnou dovolenou v Chorvatsku, kam dojedeme 20ti letým automobilem. Otevřeli se nám zcela nové možnosti a díky starým návykům cestujeme na český způsob mnohem dále.

Mladí Češi si zvykly nakupovat akční letenky z Prahy i z letišť mimo Prahu tak, aby měli co největší pohodlí za nejnižší ceny. Cena je samozřejmě často nejdůležitějším kritériem a tak není výjimkou levná letenka přes půl světa se třemi přestupy a nocováním na letišti. Na pohodlí se nehledí, ale díky tomu je možné sehnat letenku i za třetinovou cenu. Ušetřené peníze lze pak stejným způsobem do koruny utratit cestováním. Chyby v cenách letenek a akční zvýhodněné letenky lze sledovat například na webu www.LEVNELETENKYZPRAHY.cz.

Pohodlní paštikáři – letenka i s ubytováním bez starostí

Proč platit cestovce za dovolenou, když si vše dokážete zařídit sami několika kliknutími. Navíc dnes už letecké společnosti nabízí slevu na ubytování, když od nich zakoupíte i letenku. Úspora oproti cestovním agenturám bývá i větší než 50%. Ušetřené peníze pak můžete vesele utratit za zážitky nebo luxusnější ubytování a exotičtější krajiny. Česká vlastnost ušetřit za každou cenu se tak smění na „za stejné peníze toho vidět co nejvíce“ – To je dnešní způsob cestování „Po česku“.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *