Hledáte netradiční zážitky? Ubytujte se na zámku Liblice!

Hledáte netradiční zážitky? Ubytujte se na zámku Liblice!

Proč se při prodloužených pobytech, dovolených a výletech ubytovávat stále klasicky, tedy v hotelích, penzionech či privátech? Vyzkoušejte si, jak “chutná“ ubytování na zámku a stravte tak několik nocí! Tuto nevšední a velmi zajímavou zkušenost vám bezpochyby budou závidět všichni, komu se následně svěříte.

Zámek Liblice

Pokud se rozhodnete pro jeho návštěvu, najdete jej pouhých pět minut od města Mělník. Jedná se o významnou památku ve stylu baroka, které dal jeho krásnou podobu italský architekt Giovanni Battista Alliprandi na podnět hraběte Arnošta Josefa Pachty z Rájova.

Zámek je potřeba udržovat a proto byla v roce 2007 dokončena rozsáhlá rekonstrukce. Právě díky tomu zde byly zřízeny konferenční prostory a vzdělávací centrum, zámecký hotel, kterému nechybí restaurace a ani relaxační a wellness centrum. Stal se tím správným prostředím jak pro klienty očekávající relax a odpočinek, tak pro náročné klienty vyžadující komfort a špičkové služby.

Hledáte-li prostory pro uskutečnění firemní akce Střední Čechy, můžete se obrátit právě na zámek Liblice.

Ani svatba na zámku zde není nic ojedinělého a také jsou na tyto slavnostní příležitosti výborně připraveni. Můžete si vybrat ze dvou míst, kde se bude konat svatební obřad, ubytujete se v zámeckých pokojích, svatební hostina s jídlem dle vašeho výběru i večerní párty s grilováním na terase potěší svatebčany každého věku, můžete využít fotografa a fotografování v interiéru i exteriéru zámku, zvyky, které potkáte jen na zámku – šermíře, výstřel z děla atd.

Mnoho způsobů, jak se odreagovat

Ať muži, či ženy, všichni máme při svých pobytech rádi, když si můžeme užít i něco, co běžně nepotkáváme. Nechte se pozvat do:

  • zámecké restaurace
  • vinotéky
  • letní zahrádky s výhledem do zámeckého parku
  • wellness & spa
  • zámecké zahrady

Vše je upravené, čisté, opečovávané právě pro vás, abyste se na zámku cítili skutečně dobře.

Využijte 3D vizualizaci, která se nachází na webových stránkách www.zamek-liblice.cz a přesvědčte se o tom, že jde o jedinečné místo, které stojí za to navštívit.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *