Máte rádi vodu? Pronajměte si hausbót a užijte si netradiční dovolenou!

Máte rádi vodu? Pronajměte si hausbót a užijte si netradiční dovolenou!

Máte mezi známými někoho, kdo si občas pronajme hausbót a užívá si skvělou dovolenou na našich vodách? V tom případě určitě víte, jak nezapomenutelné zážitky přináší chvíle strávené tímto způsobem. Pokud jste zatím nikoho, kdo by takto trávil dovolenou, nepotkali, buďte prvními a rezervujte si hausbót pro vaši rodinu, nebo partu přátel. Hned z deseti hausbótů, které jsou jako nové, si můžete vybrat na webových stránkách http://pujcithausbot.cz/.

Půjčovna hausbótů na přehradě Orlík

Dovolená Orlík je ta, na které si můžete hausbót půjčit díky společnosti POSEIDON BOAT RENTALS s.r.o., která zde provozuje půjčovnu hausbótů. Hausbóty si sama postavila! Vyrábí celkem tři typy, které se od sebe liší zejména vybavením a interiérem. Odhodláte-li se, čeká vás krásné prostředí, kde se seznámíte se spoustou zajímavých lidí, kteří taktéž vyznávají vodáctví, rybaření a vše kolem vody.

Vyberte si typ hausbótu dle vašeho gusta

Aby si přišel na své každý zájemce, vybrat si můžete hned ze třech variant provedení. Jsou to:

  • Standard
  • Comfort
  • Prémium

Pojďme si je blíže představit.

Model Standard – kapacita tohoto typu je 7 osob. Do vybavení patří kuchyňská linka s plynovým vařičem, dřezem s tekoucí užitkovou vodou, základní nádobí. Toaleta je chemická. Zatopit si můžete kamny. K dispozici vám budou kompletní lůžkoviny na sedmi postelích. V interiéru najdete i stůl s lavicí, který se dá rozložit na lavici. Nechybí ani úložné prostory pod postelí i pod lavicí. Na podlaze se nachází koberec, stínicí technika na oknech jsou žaluzie. 2x vám poslouží zásuvka 12 V, rádio a dva reprobedny. Posvítí vám LED osvětlení. Co se týče motoru, tady je použit motor Mercury 9,9 EL BF, dobíjení solar + motor, ovládání se nachází v zadní části. Všechny lodě jsou nové. Délka je 8,7m a šířka 2,5m, což zajišťuje dostatek prostoru i pro maximálně velkou posádku, tedy sedm lidí.

Model Comfort – kapacita osob je max. 5, poskytuje větší pohodlí. K dispozici vám budou lůžkoviny, kuchyňská linka se dřezem a tekoucí vodou, základní nádobí, plynový vařič, chemická toaleta, sprchový kout s teplou vodou, k zahřátí poslouží kamna. Dalším vybavením je stůl s lavicí, který se dá rozložit na lůžko, pět postelí, tři skříně. Úložné prostory jsou zajištěny pod postelí i pod lavicí. Na podlaze se nachází koberec a okna stíní žaluzie. Zásuvky jsou dvě o napětí 12 V, posvítíte si LED osvětlením. Použít můžete i rádio a dva reprobedny. Dobíjení přes solar a motor, typ Mercury 9,9 EL BF. Délka je 8,7m, šířka 2,5m.

Model Premium – kapacita max. pět osob, vybavení odpovídá stylu pro náročné. I tenhle hausbót vám nabídne kuchyňskou linku, plynový vařič, lednici, dřez s tekoucí vodou, základní nádobí, sprchu s teplou vodou, splachovací WC, kamna. Nechybí stůl s lavicí, který se dá rozložit na lůžko, pět postelí, dvě skříně. Pod postelí a lavicí se nachází úložné prostory. Na oknech jsou žaluzie, na podlaze položen koberec. V noci si rozsvítíte LED osvětlení, k dispozici jsou 2 zásuvky 12V, osvětlení u postelí, také rádio a dva reprobedny. Motor Mercury 9,9 EL BF, dobíjení solární a motor. Lodě jsou nové! Délka je 8,7m a šířka 2,5m.

Vydejte se i vy na Slapy a užijte si týden s přáteli nebo rodinnou dovolenou s rybařením (z břehu) a poznávání něčeho nového. I dovolená v ČR může být netradiční!

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *