Praha

Příjemné ubytování v Praze? Zkuste hotel Belvedere na Letné

Praha je místem, kde neustále proudí davy návštěvníků z tuzemska i zahraničí. Není divu, protože nabízí spoustu zajímavého k vidění – historické památky, galerie, muzea i stylové restaurace, hospůdky a kavárny, které dotváří pražský kolorit a bez nichž si Prahu už neumíme představit. Součástí toho všeho je ovšem také síť hotelů a penzionů, jež nabízejí volné pokoje k odpočinku.

Příjemně zařízené pokoje nabízejí klidný odpočinek

Kdo je utrmácený po náročném dni stráveném v Praze obhlídkou jejích pamětihodností, zcela určitě rád přijme nabídku na pohodové a klidné ubytování. Jedním z míst, kde se dá pohodlně spočinout je i hotel Letná. Nachází se na rohu ulic Milady Horákové a Františka Křižíka a poznáte ho snadno – jedná se totiž o monumentalistickou stavbu ve funkcionalistickém stylu.

Hotel Belvedere sice pochází ze 30. let minulého století, ale po roce 1989 prošel nákladnou rekonstrukcí, jejímž výsledkem jsou příjemně zařízené pokoje s vysokorychlostním Wi-Fi připojením na internet a službami, jež zpříjemňují hostům pobyt v hlavním městě.

Mezinárodní kuchyně s výborným jídlem

Součástí hotelových služeb je také restaurace s mezinárodní kuchyní, v níž je možné ochutnat výborná jídla, připravená zkušenými kuchaři. Hotel Belvedere patří mezi hotely v Praze, jež se nacházejí na strategickém místě v centru hlavního města a v blízkosti Pražského hradu. Je proto častým cílem těch návštěvníků metropole, kteří chtějí mít vše důležité na dosah.

Konference až pro 400 lidí

Součástí hotelu Belvedere je také konferenční sál, jenž je využívaný hlavně pro pořádání větších akcí, jako jsou plesy, módní přehlídky či firemní konference.

Vzhledem k tomu, že se hotel specializuje i na tento typ služeb, má k dispozici kompletní technické vybavení včetně dataprojektoru, flipchartu, ozvučení a cateringu.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *