Přemýšlíte nad letošní dovolenou? Zamluvte si obytný vůz a plánujte klidně až těsně před odjezdem

Pojďte letos dopřát rodině dovolenou se svobodou pohybu. Žádný organizovaný zájezd, ale ani „uvěznění“ v jednom letovisku či kempu. Díky obytnému vozu zažijete zcela jinou rodinnou dovolenou.

 

Obytné vozy jsou řešením, jak si užít dovolenou přesně podle svých představ

 

Nechce se dětem s vámi na dovolenou? Přesvědčte je neodolatelnou nabídkou. Půjčovna obytných vozů Bydlik-travel.cz za vás vyřeší polovinu plánování dovolené. Půjčí vám obytné auto v perfektním stavu – nebourané, samozřejmě s kvalitní pojistkou. A vyrazit můžete kamkoliv a najezdit kolik se vám hodí. Žádné účtování kilometrů navíc. Tento vstřícný přístup vám umožní s celou rodinou projezdit klidně už o jarních prázdninách, nebo v létě, třeba celou Evropu.

 

Děti obytná auta milují

 

Běžné hotely pro děti příliš vhodné nejsou. I u moře se na jednom místě začnou po pár dnech nudit. Obytné auto, jakým je například Laika x710 alkovna, sveze a ubytuje pět až šest osob. Tříčlenná rodina tak snadno na dovolenou přizve třeba vnoučete chtivou babičku a dědečka. Obytný vůz je perfektně vybaven po technické stránce, ale i pokud jde o ubytovací komfort. Klimatizovaná je kabina i zbytek vozidla, k dispozici je toaleta, sprcha, kompletně vybavená kuchyňka včetně elektrospotřebičů, samozřejmostí je i sada hrnců, jídelní souprava a další nezbytnosti. Na dovolenou vlastně vyrážíte v perfektně vybavené garsonce. Každý den si máte možnost užít jiné město, jinou pláž, jiný přírodní park.

 

Nezapomeňte si obytné auto včas zamluvit

 

Sledujte volné termíny 2019 už nyní. Zejména pokud plánujete dovolenou v prázdninových měsících. Nejlépe ještě dnes vyplňte poptávkový formulář a zajistěte si obytný vůz na vámi plánovaný dovolenkový termín. Je příjemné se moci začít na dovolenou těšit už nyní. Určitě vás překvapí děti, které velice rychle přijdou s návrhem, jak si integrovaný obytný vůz přizpůsobit k obrazu svému, jak rozdělit postele a předem naplánují i přesný itinerář cesty. Vy už je pak jen bezpečně svezete. Věřte, že právě tato dovolená bude patřit mezi ty nejvydařenější, jaké jste kdy zažili.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *