Míříte do Českých Budějovic? Nesmíte minout grandhotel Zvon

Zvučný název grandhotelu Zvon je pro něj víc než příhodný. Jeho tradice sahá až do roku 1533, po staletí nabízí špičkové a komfortní ubytování v samotném historickém centru města všem, kdo si chtějí vychutnat jedinečný výhled, odpočinout si v krásných prostorech a výtečně se najíst. Za svůj přístup a styl získal grandhotel Zvon v roce 2016 ocenění Certificate of Excellence.

Ubytování, které vás nadchne

Tento hotel České Budějovice vám přináší možnost ubytovat se v pokojích Deluxe, Superior či Triple či Family suite. Všechny jsou vybaveny kvalitním nábytkem, elektronikou, prvotřídními materiály, avšak každý nabízí něco specifického. Některý se více hodí pro zaneprázdněného obchodníka, jenž potřebuje k ruce pevnou linku, chce mít blízko k parkovišti, rodina s dětmi upřednostní větší prostor, klid.

Pokoje disponují vlastní koupenou se sociálním zařízením, satelitní televizí a minibarem. Prohlédnete-li si fotogalerii grandhotelu Zvon, zajisté si z nabídky pokojů vyberete a budete jejich vzhledem mile překvapeni a okouzleni.

Hotel Zvon nabízí i zajímavé finanční slevy. Pro členy Zvon Clubu přináší slevu od 10 %, zajímavá je i nabídka, kdy při ubytování na 3 noci ušetříte 12 %, při ubytování na 5 nocí dokonce 17 %. Právě teď si můžete na váš e-mail nechat zaslat promo kód, se kterým získáte další slevu.

To, zda má grandhotel volné pokoje na dobu, po kterou potřebujete nebo chcete v Českých Budějovicích zůstat, zjistíte jednoduše. Buď přímo na internetových stránkách hotelu, e-mailem či telefonicky.

Vychutnejte si snídaně, obědy i večeře

Během pobytu navštivte restauraci Zvon. Podává se vždy kvalitní jídlo připravené ze špičkových surovin. Na své si přijdou vegetariáni i milovníci masa. Opomíjeny nejsou ani děti, což potěší všechny rodiče. Tady si pochutnají i ty nejnáročnější strávníci.

Pokud se rozhodnete svěřit do péče grandhotelu Zvon a ubytovat se zde, nebudete litovat. Jistě se stanete dalšími hosty, kteří se sem budou rádi a opakovaně vracet ať už pracovně, nebo soukromě se svými nejbližšími.

 

 

 

 

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.