České Budějovice

Míříte do Českých Budějovic? Nesmíte minout grandhotel Zvon

Zvučný název grandhotelu Zvon je pro něj víc než příhodný. Jeho tradice sahá až do roku 1533, po staletí nabízí špičkové a komfortní ubytování v samotném historickém centru města všem, kdo si chtějí vychutnat jedinečný výhled, odpočinout si v krásných prostorech a výtečně se najíst. Za svůj přístup a styl získal grandhotel Zvon v roce 2016 ocenění Certificate of Excellence.

Ubytování, které vás nadchne

Tento hotel České Budějovice vám přináší možnost ubytovat se v pokojích Deluxe, Superior či Triple či Family suite. Všechny jsou vybaveny kvalitním nábytkem, elektronikou, prvotřídními materiály, avšak každý nabízí něco specifického. Některý se více hodí pro zaneprázdněného obchodníka, jenž potřebuje k ruce pevnou linku, chce mít blízko k parkovišti, rodina s dětmi upřednostní větší prostor, klid.

Pokoje disponují vlastní koupenou se sociálním zařízením, satelitní televizí a minibarem. Prohlédnete-li si fotogalerii grandhotelu Zvon, zajisté si z nabídky pokojů vyberete a budete jejich vzhledem mile překvapeni a okouzleni.

Hotel Zvon nabízí i zajímavé finanční slevy. Pro členy Zvon Clubu přináší slevu od 10 %, zajímavá je i nabídka, kdy při ubytování na 3 noci ušetříte 12 %, při ubytování na 5 nocí dokonce 17 %. Právě teď si můžete na váš e-mail nechat zaslat promo kód, se kterým získáte další slevu.

To, zda má grandhotel volné pokoje na dobu, po kterou potřebujete nebo chcete v Českých Budějovicích zůstat, zjistíte jednoduše. Buď přímo na internetových stránkách hotelu, e-mailem či telefonicky.

Vychutnejte si snídaně, obědy i večeře

Během pobytu navštivte restauraci Zvon. Podává se vždy kvalitní jídlo připravené ze špičkových surovin. Na své si přijdou vegetariáni i milovníci masa. Opomíjeny nejsou ani děti, což potěší všechny rodiče. Tady si pochutnají i ty nejnáročnější strávníci.

Pokud se rozhodnete svěřit do péče grandhotelu Zvon a ubytovat se zde, nebudete litovat. Jistě se stanete dalšími hosty, kteří se sem budou rádi a opakovaně vracet ať už pracovně, nebo soukromě se svými nejbližšími.

 

 

 

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *