Praha

3 tipy na podzimní dovolenou v Čechách

Možností, jak strávit dovolenou v Česku je nepřeberné množství. Pokud jste to nestihli v létě jsou podzimní měsíce skvělým časem, kdy vše můžete dohnat! Inspirujte se našimi tipy na bezva dovolenou v Česku!

Podzimní dny mají své kouzlo, i když už jsou citelně chladnější a kratší než ty uprostřed léta. Naplno si je můžete vychutnat při procházkách přírodou, ale i při pobytu ve městě. Využijte část roku, kdy jsou památky stále otevřené, ale zdaleka v nich není tolik plno jako v létě.

Pobyt na horách je balzám na duši

Nejkrásnější výhledy na pestrobarevně zbarvené stromy hledejte na horách. Ubytování v Krkonoších či pobyt v Beskydech můžete spojit nejen s pěšími túrami po okolí, ale také s relaxačním pobytem v některém z wellness hotelů. Není větší blaho, než si pořádně prohřát a zregenerovat nohy zmožené výšlapem do prudkých kopců v sauně nebo ve vířivce.

Využijte volné kapacity většiny ubytovacích zařízení před tím, než naplno vypukne zimní lyžařská sezóna.

Jako švihák lázeňský!

Podzim je také perfektním obdobím, kdy vyrazit do lázní. Příjemné slunko láká k procházkám po kolonádě, a když zrovna nesvítí, nabízejí lázeňské hotely mnoho příležitostí k relaxaci a odpočinku.

V letošním roce se navíc můžete těšit i na příznivější ceny. Ubytování v Karlových Varech s výhledem přímo na kolonádu již nemusí být jen nedostižným snem. Nebo dáte snad přednost hotelu v Mariánských Lázních?

Ve výčtu nesmíme zapomenout ani na největší moravské lázně – Luhačovice. I ty stojí v průběhu podzimu za návštěvu.

V Praze je blaze…a téměř prázdno

Praha je krásná v jakémkoliv ročním období. Pokud jste ještě v letošním roce hlavní město nenavštívili, je právě teď nejlepší příležitost, kdy si pobyt v Praze zarezervovat.

Projděte si poloprázdné Staroměstské náměstí, užijte si západ slunce nad Pražským hradem a nebo zajděte třeba do Národního!

Ať už vyrazíte kamkoliv, užijte si pohádkový podzim s těmi, které máte nejradši!

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *