Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Kde se ubytovat v Praze?

Turisté si Prahu oblíbili už dávno. V Praze turisté tráví víkendy, dovolené, navštěvují divadelní představení nebo muzikály. V hlavním městě České republiky můžeme vidět a zažít neskutečně mnoho. Ať už přijedete na romantický pobyt ve dvojici, jako partie s přáteli nebo s dětmi, je třeba se někde ubytovat. Najít ubytování, které nezruinuje váš rozpočet, nemusí být příliš obtížné. Příjemné a levné ubytování se nachází na ulici Bryksova v části Praha 9 – Černý most. 

Proč zvolit právě toto ubytování? 

Hlavní kritérium při výběru ubytování je ve většině případů cena a dostupnost do centra. Zastávka metra se nachází jen 10 minut pěšky. V okolí ubytovně se můžete  vyžít sportovně (posilovna, wellness, cyklo trasy), nebo kulturně (multiplex Cinestar, Sazka Arena, divadlo). 

Ubytování standard nabízí krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování v jednolůžkových nebo až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny standardním způsobem. Tři pokoje mají společnou kuchyň s jídelnou, koupelnou a WC. Pokud se rozhodnete pro ubytování komfort, budete ubytováni v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC. Dále jsou navíc vybaveny mini barem a televizí. Nejvyšší míru pohodlí a soukromí poskytuje ubytování v apartmánech. Cena za ubytování v apartmánech zůstává ale stále příznivá. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastní koupelnou a WC. Pokoje jsou většinou dvoulůžkové, popřípadě čtyřlůžkové. Pokoje se dají přizpůsobit podle přání zákazníka.  

Jaké jsou ceny ubytování v ubytovně

Cena ubytování se pohybuje od 130 Kč za noc. Ubytovna nabízí velmi zajímavý bonusový program a to slevy pro firmy, seniory či studenty ve výši 15% z uvedené ceny. Pro více informací navštívte jejich webové stránky, nebo zavolejte na telefonní číslo + 420 777 136 111. Rezervaci lze provést telefonicky, po případě v online formuláři, který najdete na webové stránce. 

 

Nové články

Nepřehlédněte