Nezařazené

Využijte zimní pobytový balíček se slevou ve Františkových lázních!

Mrazivé dny roku vyčerpávají. Pokud potřebujete dobít vnitřní baterky a užít si kapku romantiky, je pro vás wellness ve Františkových lázních jako stvořené. Luxusní ubytování, masáže a zábaly a zkrášlovací procedury pohladí tělo i duši.

 

Říkáte si, kde si ve Františkových lázních tak hodnotně odpočinout? Hotel Bohemia patří k nejlepším a provede vás světem kvalitní relaxace. Je skvělé, že se nachází přímo v srdci lázeňského parku, jen kousek od všech lákadel a krás. Na první pohled zaujme honosný vzhled hotelu a moderní pokoje či přepychový apartmán s vířivkou. Jen si představte, jak si užijete masáže, zábaly a koupel pod taktovkou profesionálů a okusíte i léčivé mořské klima. Milovníci vynikajících pokrmů si přijdou na své ve vyhlášené kuchyni. Ochutnejte exotické sushi i delikatesní vína z Moravy i zbytku světa.

 

Odpočinek na úrovni

 

Nenechte si ujít extra slevový zimní pobyt, o kterém se všechno dozvíte na www.hotelbohemia.cz. Ihned vás zláká cena 5 990 Kč pro jednu osobu na 6 nocí. Takové nabídce se nedá odolat. V ceně pobytového akčního balíčku je rovněž welcome drink, čokoládový zábal, kokosová aromaterapie obličeje, 2 × Lymfoven, pomerančový zábal rukou, zábal nohou se zázvorem a citrónovou trávou, 2 × oxygenoterapie a 2 × rašelinový zábal. Wellness Františkovy lázně přichází s touto variantou oddechové relaxace až do 28. 2. 2019. Rezervace je snadná. Buď na recepci hotelu či pomocí kontaktního formuláře.

 

Jak se zabavit ve volném čase?

 

Půvabný Hotel Bohemia je srdcem wellness, kulturního dění a oddechových sportovních aktivit. Nezapomeňte se vydat ani do lesoparků a ke stavbám empírového a klasicistního stylu. Skvělými tipy jsou také Aquapark Aquaforum, podivná rozhledna Salinsburg, Divadlo Boženy Němcové a INGO Casino – společenský dům.

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *