Nové cestovní pojištění startuje na trhu

Prázdniny se nezadržitelně blíží. Ať vás ani nenapadne na dovolenou vyrazit bez cestovního pojištění! Věřte, že to nestojí za ta rizika. Spolu s milými zážitky si můžete přivézt i ty vyloženě nemilé v podobě vysokých účtů třeba za lékařské ošetření.

Ne vždy dovolená probíhá podle našich představ. Nechceme věšet čerta na zeď, ale realita je taková, že někdy se to může pěkně zvrtnout a z vaší vysněné dovolené se stane noční můra. Nástrah, které na nás v zahraničí číhají téměř na každém rohu, je totiž celá řada. Mnohé si ani neuvědomujeme. Stejně jako ceny různých lékařských ošetření, jež se nejenže v různých zemí liší, ale především mimo země Evropské unie mohou dosáhnout přímo astronomických částek. V tomto ohledu je kvalitní cestovní pojištění nutností.

Cestovní pojistku pečlivě vybírejte

Cestovní pojištění má ve svém portfoliu většina pojišťoven. Jejich parametry stejně jako ceny ale nejsou stejné. Není zkrátka pojištění jako pojištění, byť všechna mají stejný název. Proveďte si proto malý průzkum. Do vyhledávače zadejte pojem cestovní pojištění srovnání, vyberte nějaký srovnávač (přehledný najdete například na stránkách top-pojisteni.cz), zadejte do něj patřičné parametry a hned budete v obraze.

Nehleďte jen na cenu!

Ani cena by ale neměla být jediným, a už vůbec ne hlavním kritériem při výběru cestovní pojistky. V první řadě se zaměřte na samotnou výši plnění a zhodnoťte, zda je vůbec dostatečná. Pokud ne, rozhodně zvažte její navýšení či cestovní připojištění. Na dovolenou sice můžete odjet pojištění, ale pokud limit pojištění převýší ten uvedený ve smlouvě, ve výsledku to může být stejné, jako kdybyste odjeli nepojištění.

TOP cestovní pojištění

Vyšší limity cestovního pojištění automaticky nabízí nový produkt společnosti www.Top-Pojištění.cz s názvem TOP cestovní pojištění, jenž vznikl z nejčastějších potřeb samotných klientů, kteří byli kdy nuceni řešit nějakou pojistnou událost. Základní myšlenkou tedy byla snaha nabídnout jim tu nejlepší možnou cestovní pojistku. A to se podařilo.

Asistenční služba ERV

A v čem TOP cestovní pojištění ve srovnání s konkurencí vyniká? Spolu se zmíněnými vyššími limity a slevami, ať již studentskými či rodinnými, to je například asistenční služba ERV. To je vlastní asistenční služba Evropské pojišťovny, jež je klientovi k dispozici 24 hodin denně. Můžete si tak být jisti, že její tým skládající se z více než sta členů ovládajících osm světových jazyků, vás rozhodně nenechá na holičkách, ať již se budete nacházet kdekoliv.

Pojistku uzavřete online

TOP cestovní pojištění navíc vůbec nemusí být drahé, jeho cena se pohybuje od 11 korun na osobu a den. Uzavřít navíc bez problémů můžete cestovní pojištění online, třeba den před odjezdem. Za ten klid v duši to rozhodně stojí, o dovolené obzvláště.

 
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *