Nezařazené

Při plánování výletu do lyžařských center Jeseníků oceníte webkamery online

I když je cestování příjemná zábava a nabízí nespočet zážitků, někdy nejdou věci jako po másle. Jakmile se zkazí počasí, nálada výletníků je na bodu mrazu. Naštěstí se můžete podívat na webkameru online, která vás přenese na místo, které chcete navštívit.

Webkamera.cz je skvělý pomocník při cestování. Ať už se chystáte za lyžováním na hory nebo si chcete prohlédnout historické klenoty okresních měst, budete připraveni. Pár kapek není na škodu, ale když vám bude na výletě pršet celou dobu za krk, opadne nadšení.

Do Jeseníku na lyže i do lázní

V mrazivých měsících se lidé vydávají do lyžařských center, která nabízejí luxusní podmínky pro zimní sporty všeho druhu. Pokud se chystáte za parádní lyžovačkou na Moravu, přijdou vám vhod webkamery Jeseník. Nejlepší na tom je, že budete vědět, kolik je na horách sněhu. Webkamera Ramzová Skiareál vám poskytne unikátní možnost online prohlídky stejně jako webkamery ski center Ostružná a Lipová-lázně a Filipovice. Pokud nepatříte k příznivcům zimních sportů, nechte se unést památkami a lázeňským tempem města.

Nuda zde opravdu nehrozí

Jeseník leží v Olomouckém kraji a patří k významným lázeňským destinacím. Město je obklopeno horami, proto to budete mít kousek do přírody. Milovníci památek musí spatřit gotickou Vodní tvrz (odehrávaly se zde neblahé čarodějnické procesy), kde sídlí Vlastivědné muzeum Jesenicka. Kroky turistů vedou do Priessnitzových lázní s desítkami pramenů a balneoparkem. Když vás Jeseník omrzí, podívejte se do 43 kilometrů vzdáleného Bruntálu. I zde je webkamera Bruntál, díky níž si přiblížíte okolní pamětihodnosti. Webkamery jsou také ve skiareálech Karlov, Suchá Rudná a Praděd-Ovčárna, poslední zmiňovaný je nejvýše položeným lyžařským střediskem České republiky.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *