Nezařazené

Poznávací zájezd do Polska, Rakouska a Holandska 2022 je nejvýhodnější s first minute!

Jarní dovolená osvěží po dlouhé zimě mysl i tělo. Mrazivé dny utečou jako nic a začne voňavé jaro. Když si rezervujete jeden z mnoha poznávacích zájezdů, můžete se těšit na zajímavý program, přehlídku šperků historie i architektury.

Královský zámek v Krakově vás uchvátí

Patříte-li k milovníkům dechberoucích historických drahokamů, ale nechce se vám cestovat příliš daleko, na první pohled vás nadchne poznávací zájezd Krakov. Počítejte s tím, že spatříte klenoty zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Uchvátí vás Wawel se zámkem, putování po Královské cestě i Židovská čtvrť Kazimierz. Cestou si prohlédnete podzemní labyrinty solného dolu Wieliczka. Dovolená Polsko 2022 vás zavede na nejkrásnější místa země, k nimž patří města Hvězdno, Toruň, Vratislav či Varšava. Oceníte krásu Mazurských jezer, hradu Malbork i klášteru Jasná hora v Čenstochové.

Poznejte krásy údolí Wachau

K nejoblíbenějším dovolenkovým místům patří oblast Dolního Rakouska. Není divu, když se v ní nachází nádherné údolí Wachau. Když se poplavíte lodí po Dunaji údolím Wachau až do Dürnsteinu, pochopíte, proč patří do pokladnice UNESCO. Poznávací zájezd Rakousko 2022 však nabízí mnohem více. Stavíte se do města Dürnstein, navštívíte kostel, zříceninu hradu a trhy, kde si zakoupíte wachauské meruňky. Bezpochyby vás zaujme prohlídka zámku Rosenburg, Kittenberských zahrad i městečka Melk s klášterem a zahradami.

Do Holandska na výstavu FLORIADE

Jednou za 10 let se koná výstava zahradnického umění FLORIADE EXPO, proto si rezervujte zájezd do Holandska autobusem, díky němuž proslulou výstavu navštívíte. CK REDOK nabízí dovolenou v Holandsku spojenou s poznáním. Vaše kroky povedou do oblasti větrných mlýnů Zaanse Schans, hlavního města Amsterdamu i Naardenu, kde je pohřben Jan Ámos Komenský.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *