Nuda v Brně? Rozptylte ji v BRuNO!

Někdo nemá Brno rád, pro jiného je to zlatá loď. Kde je pravda, nedokáže posoudit asi nikdo, jedno je však jisté. Při návštěvě zábavního parku BRuNO se určitě nudit nebudete.

Místo plné zábavy

Hledáte vhodné místo pro teambuilding v Brně? V tom případě nesmíte BRuNO rozhodně minout. Nabízí mnoho zábavných atrakcí, jako je opičí komín či tenké střevo a kloaka. Přijde vám to příliš infantilní pro firemní akci? Pak vězte, že při smysluplných akcích se i ti nejupjatější dospělí pobaví jako už dlouho ne. Při budování kolektivu je trochu hravosti a schopnosti si ze sebe udělat legraci třeba. Chcete si vymyslet pevný program nebo radši necháte každého, ať se baví dle libosti? To je zcela na vás, ovšem minimálně autodrom pravděpodobně navštíví každý. Vaše zaměstnance jistě potěší také odpočinek u stolního fotbálku a ocení i všechny další teambuildingové aktivity.

Pro celou rodinu

Zábavní park BRuNO nabízí zábavu hlavně pro rodiny s dětmi. Pokud chcete svým zaměstnancům umožnit, aby s sebou vzali svoje ratolesti, uspořádejte family day. Nepůjde sice o klasický team building, ovšem všichni se poznají z osobnější stránky. Člověk se s rodinou chová vždycky trochu jinak než v práci. Takováto návštěva jistě prohloubí vzájemné vztahy.

Zábava na večer

Nebo naopak chcete park bez dětí? Uspořádejte vánoční večírek po oficiálním zavření prostor. Tyto firemní večírky jsou mezi společnostmi velmi oblíbené. Kdo taky jako dítě nesnil, že by měl celý zábavní pak jenom pro sebe? V prostorách se pořádají též tematické akce, jejichž produkce bude čistě na vaší vůli, BRuNO vám s každým nápadem rád pomůže.

Odpoledne či večer plný zábavy si v moravské metropoli v zábavním parku BRuNO jistě užijete. Bude o vás plně postaráno, podívejte se na restaurace Brno a zjistěte, co si můžete k pobytu dát dobrého.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *