Nezapomenutelný výlet do zábavního parku Fábula

Hledáte tip na rodinný výlet za jakéhokoliv počasí? Uvítáte pestrý zábavný program, díky kterému se vaše děti nebudou nudit? Pak vyrazte do zábavního parku Fábula, jenž zabaví všechny věkové kategorie.

Nepřeberné množství vyžití

Zábavní park Fábula nabízí atrakce jak venkovní, tak vnitřní. Pro děti bude jistě lákavé pohádkové sklepení, kde mohou absolvovat únikovou hru zvanou „Útěk ze žaláře“. Co všechno tedy v zábavním parku najdete? Připravovanou novinkou pro rok 2018 je interaktivní výstava panenek. Každá panenka má své jméno a příběh. Děti se pomocí zábavného kvízu dozví o jednotlivých panenkách více z jejich života. Další plánovanou novinkou je retrokino, které vrátí zpět do dětství hlavně rodiče. Vzpomínáte si na promítání pohádek na diapozitivech?

S-návštěvníky7

Celý parkem vás bude provázet hra „Putování za pokladem“. Děti obdrží kartičku, podle níž budou plnit úkoly. Hra je doslova nabitá zábavou a adrenalinem. Děti čeká průchod „Ztraceným světem“ tvořeným tajnými průchody a slepými uličkami. „Temné sklepení“ je skutečně zkouškou odvahy. Ti nejodvážnější se nebojí absolvovat prohlídku hradu, jeskyně, ztracené zahrady, staré mučírny a pekla. Celé pohádkové putování doprovází přátelské pohádkové postavy, které vám dopomůžou splnit všechny čtyři nelehké úkoly. Pokud budete chtít být více vtaženi do děje, půjčte si pohádkové a historické kostýmy.

Adrenalinový útěk ze žaláře

Pobyt v autentické cele bývalé soudní budovy z padesátých let je opravdovým zážitkem. Na celý únik máte pouhých 30 minut, během kterých si ověříte svůj důvtip, odvahu a postřeh. Máte za úkol se nejen dostat z cely, ale i v kanceláři STB najít důkazy a informace o vaší nevině. Na závěr vás čeká foto ve vězeňském tričku s celkovým časem úniku.

Pestrý celodenní program

Součástí programu jsou též divadelní představení, jež se konají za jakéhokoliv počasí. Toto zprostředkovávají zábavné pohádkové bytosti nebo si můžete se svými dětmi zahrát vlastní maňáskové divadlo. Nezapomeňte navštívit přírodní bludiště a království hlavolamů plné skládaček, dřevěných her a logických hraček. Milujete šifry? Pak na vás čeká rozluštění šifrovačky pomocí prastaré šifrovací metody. Součástí parku Fábula je též malý zvěřinec, letní amfiteátr, střelnice, venkovní dětské hřiště, pohádkový betlém, obří marionety, pohádková cukrárna a občerstvení.

Tip na školní výlet

Blíží se konec školního roku a vymýšlíte, kam s dětmi na výlet? Jednoznačnou odpovědí je opět zábavní park Fábula. Na školní výlety jsou zde opravdu připraveni. Interaktivní a naučný program pro školy je postaven tak, aby zaujal nejen děti, ale i pedagogy. Je určen převážně pro mateřské školy a 1. stupeň školy základní.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *