Nezařazené

Lázně v zimě – relaxace a odpočinek od starostí

Je toho na vás už moc a cítíte, že potřebujete nějakou změnu? Co takhle na pár dní vypnout a vyrazit do lázní? Přijdete na jiné myšlenky a můžete si užít blahodárné procedury, které vám prospějí. Zimní období je pro pobyt v lázních jako stvořené, tak proč toho nevyužít. Navštivte třeba oblíbené Mariánky nebo Nové Hrady a dopřejte si čas jen sami pro sebe.

Jen tak se nechat rozmazlovat

Valí se na vás jedna povinnost za druhou? Nic nesnese odkladu a vy už nevíte, kam dřív skočit? Zvolněte, dokud je ještě čas, a vyhněte se přílišnému vypětí. Kdy jindy je ten správný čas na relaxování, než právě v zimním období? Užijte si báječný zimní pobyt v lázních v předvánočním shonu či naopak po svátcích. Nechte se jen tak rozmazlovat masážemi či zábaly, prohřejte se v sauně a vyrazte na procházku po některé z lázeňských kolonád. Taková menší dovolená prospěje vašemu zdraví i psychice.

Vyrazte do Mariánek za odpočinkem a relaxací

Za odpočinkem a relaxací můžete vyrazit třeba do tolik oblíbených Mariánek. Mariánské Lázně nabízí jedinečnou atmosféru a spoustu léčivých pramenů. Nejsou to jen lázně jako takové. Uchvátí vás i romantické kolonády, krásné pavilony, útulné kavárny a spousta dalšího. Odpočinek zde lze spojit třeba s aktivním sportem nebo procházkami po okolí. Zimní pobyt v Mariánkách vám umožní příjemně si odpočinout od starostí všedních dnů, které budete moci alespoň na chvíli hodit za hlavu.

Relaxační pobyt v Nových Hradech

Přemýšlíte o vhodném místě, kde byste mohli strávit prodloužený víkend nebo i delší dobu? Místo, kde byste byli hýčkáni a rozmazlováni? Pak jsou Lázně Nové Hrady skvělou volbou. V této lokalitě na vás čeká i krásná příroda, která vybízí k procházkám, nordic walking i dalším sportovním aktivitám. Můžete tak spojit relaxování s aktivním pohybem.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *