Rady na cesty

Užijte si Vánoce a Silvestr v českých lázních

Každoroční shon a stres kolem konce roku. Vánoce i Silvestr představují sice období večírků a zábavy, ale zejména hospodyňky si je moc neužijí, protože právě ony mají na starosti onu atmosféru. Co takhle jednou nechat vše na někom jiném a navíc relaxovat ve spa?

Silvestrovský pobyt v českých lázních

Dnes je už celkem běžné trávit tyto svátky zaslouženě někde v bazénu, vířivce nebo na masáži, dopřát si lázně. Proto různé wellness resorty nabízí speciální vánoční a silvestrovské balíčky. Přímo dělané na míru se sváteční atmosférou. Vánoce jsou trochu symbolem obžerství, což neprospívá zdraví i půvabu. Proto si dopřejte hýčkání. Co takhle na Vánoce vyrazit třeba do Lázní Darkov. Ty nabízí mnoho léčebných procedur, jako jsou masáže, obklady, koupele, dále si můžete užít wellness, tedy bazény s teplou vodou, whirlpool s podvodními tryskami, infrasaunu, finskou či parní saunu.

Silvestrovské pobyty v Česku

Chcete stylově zakončit rok stávající a přivítat opulentně ten nový? Vyrazte na loď. Lázně Litoměřice nabízí speciální program na Florentině. Můžete se těšit na silvestrovskou party s novoročním brunchem. Užijete si ve společnosti přátel, seznámíte se s novými lidmi. Silvestrovská party bude probíhat na parketu s tancem a živou hudbou od 20 hodin do zhruba 2 hodin. Těšit se můžete na tradiční i netradiční bohatý silvestrovský raut, samozřejmě půlnoční přípitek s uvítáním Nového roku, a pokud to opravdu pořádně oslavíte, nemusíte se bát, že vám bude další den nevolno. Poctivá česnečka, gulášek a další dobroty na novoročním brunchi vám spraví chutě. Silvestrovský pobyt probíhá ve velkolepém duchu, tak jej pojměte jako parádní poslední dovolenou v tomto roce a rovnou s relaxem přivítejte ten rok nový. Protože víte, říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *