Na cesty

Nejenom na pláži využijete praktickou voděodolnou podložku

Rádi se u moře povalujete na pláži, ale třicet Euro denně za lehátko vám přijde trošku moc? Místo něj ulehněte na voděodolnou podložku na pláž.

Ceny za lehátka v přímořských letoviscích skutečně v některých případech dosahují závratných výšin. Podložka na pláž z e-shopu rajvyrobku.cz vám tak ušetří nemalý peníz.

Všestranné využití

Nenechte se ale zmást jejím názvem. Podložka na pláž má totiž všestranné využití. Až dovolená skončí, budete s ní moci vyrazit třeba na piknik v přírodě. Vhod ale přijde při celé řadě dalších činností, ať již se jedná o kempování či další volnočasové aktivity v přírodě.

Pohodlný piknik

Jednoduše ji sbalíte do batohu, vybalíte třeba na mýtině v lese, v parku nebo na louce, a budete odpočívat. Jen tak nečině koukat do oblak a přemýšlet o stavu věcí. Číst si, poslouchat hudbu, zkrátka relaxovat. Nebo si na ní rozbalíte piknik a začnete hodovat. Aniž by váš komfort narušovaly kamínky či větvičky tlačící do různých částí těla.

Maximálně odolný nylon

Podložka na pláž je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného nylonu. Ten je nejenže voděodolný, ale rovněž skvěle odolává mechanické zátěži. Hned tak něco ho zkrátka neprotrhne ani nijak nepoškodí.

Na zemi drží jako přibitá

Bojíte se, že vám podložku odnese vítr? Ani tyto obavy nejsou na místě. Je totiž vybavena praktickými kroužky a kolíky, jejichž prostřednictvím je možné ji připevnit do země. Na ní bude doslova přibitá. Součástí balení jsou i fixační pomůcky, které jsou zárukou, že podložka bude po všech stránkách stabilní.

Lehká a skladná

Další výhodou voděodolné podložky na pláž je i navzdory jejím rozměrům (210×200 cm) její skladnost a nízká váha. V takovém batohu vám zabalená do praktické taštičky s poutkem zabere jen minimum místa. A pokud se vám zašpiní, bez obav ji vyčistíte, ať již manuálně či v pračce.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *