Františkovy Lázně, Mariánské Lázně

Udělejte si prodloužený víkend. Vyrazte na velikonoční wellness pobyt

Pokud přemýšlíte nad odpočinkovým velikonočním víkendem, poohlédněte se po wellness pobytech. Současná pandemie onemocnění COVID-19 však způsobila značná omezení, nicméně v lázeňských zařízeních se ubytovat můžete. Poznejte tedy Mariánské Lázně anebo Františkovy Lázně. V následujících řádcích vám uvedená města představíme podrobněji.

Velice vyhledávané je wellness Mariánské Lázně, ostatně není se čemu divit, protože se jedná o jedno z nejkrásnějších lázeňských měst v České republice.

Mariánské Lázně

V lázeňství se používají různé přírodní léčivé zdroje. Mariánské Lázně se zaměřují na moderní procedury a metody, během nichž využívají přírodní léčivý plyn, minerální vody i peloidy. Wellness pobyt si tedy užijete po všech stránkách. Svému tělu dopřejete odpočinek, a to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Přijdete na jiné myšlenky, zapomenete na každodenní povinnosti a odbouráte stres.

Mariánské Lázně jsou vhodné pro všechny, kdo mají problém s pohybovým ústrojím, ledvinami i močovými cestami, dýchacími cestami, metabolickým onemocněním a trávicím ústrojím. Stejně tak se na lázeňská zařízení v Mariánských Lázních obrací ženy s gynekologickými potížemi a onkologičtí pacienti. Velikonoce tak strávíte v půvabném městečku.

Františkovy Lázně

Případně můžete zavítat do Františkových Lázní. Přenesou vás v čase do přelomu 18. a 19. století. Ohromí vás empírové a klasicistní budovy, jež jsou zasazené do upravených parků i lesoparků. Čekají na vás rozmanité balneologické procedury. Užijete si wellness plné koupelí v minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, ale i zábaly v léčivé slatině.

Františkovy Lázně jsou proslulé sochou malého chlapce s rybou. Projděte se romantickými uličkami a dopřejte si odpočinek o velikonočních svátcích.

Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *