Ubytování v Krkonoších? Víme kde!

Co takhle letošní dovolenou pojmout trošku jinak? Třeba ji místo u moře strávit na horách? Bohaté možnosti zábavy nabízejí například Krkonoše.

Krkonoše, to ovšem nejsou jen známé lyžařské areály v Harrachově, Peci pod Sněžkou a Špindlerově Mlýně. Spousta krás na vás čeká i v dalších lokalitách. Například v Benecku, tedy malebné obci na Jilemnicku. Zde najdete malebný horský hotýlek Kubát. Cenově dostupný, ale plně komfortní.

Co na Benecku dělat?

Toulat se po horách, jezdit na horských kolech, nebo se vydávat na výzkumné výpravy po okolí. Především si ale užívat zdravého horského vzduchu, kterého se vám ve městě nedostane. V okolí se totiž můžete vydat hned na několik turistických stezek, z nichž bychom vyzdvihli Luťákovu naučnou stezku určenou všem, kdo se chtějí projít překrásnou krkonošskou přírodou. Je dva kilometry dlouhá a najdete na ní hned několik zábavních aktivit vhodných pro děti i dospělé.

Je libo zříceninu, rozhlednu či přírodní koupaliště?

Za návštěvu ovšem stojí i nedaleká kamenná rozhledna Žalý nacházející se asi pět kilometrů od Vrchlabí. Nebo zřícenina hradu Nístějka a jízdárna Kněžická chalupa nabízející výhledy na horská panoramata v koňském sedle. Pokud se budete chtít svlažit, doporučujeme přírodní koupaliště Vejsplachy. Z dalších atrakcí jmenujme lanovku na Medvědín, aquapark Špindlerův Mlýn a spoustu dalších. V Krkonoších se zkrátka nebudete nudit.

600 Kč za noc? Ano, je to možné!

Nouze samozřejmě není ani o ubytování v Krkonoších. Ubytovat se můžete v některém z tamních hotelů, apartmánů a penzionů. Hotel Kubát je však nejenom cenově dostupný (lůžko vás v letní sezony vyjde na 600 korun za noc), ale především nabízí bohaté sportovní i relaxační vyžití. Hotel disponuje vlastním hřištěm s umělým povrchem, tělocvičnou a vlastní půjčovnou horských kol. Uvnitř areálu však najdete i saunu s ledovým bazénem, klubovnu a dětskou hernu a venkovní terasu s tím nejkrásnějším výhledem na Krkonoše. Myslíme, že není třeba váhat, nemyslíte?

 

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *