Akce

Vykupto.cz dovolená – možnost strávit levný pobyt, nebo dovolenou v ČR i různých koutech světa

Vykupto.cz dovolená – možnost strávit levný pobyt, nebo dovolenou v ČR i různých koutech světa

happyČas dovolených je tady, léto znamená především krásné počasí, grilování, ale hlavně znamená dovolenou. Dovolená je zasloužený odpočinek po celoroční práci a starostech běžného života. Každý z nás má svou představu o tom, jak, kde a s kým strávit dovolenou.

Levná dovolená u moře i u nás

Dovolenou můžeme strávit doma v České republice, nebo také na horách či u moře. Záleží jen a jen na nás samotných, jak se rozhodneme. Výběr bude samozřejmě ovlivňovat i výše financí, které si za dovolenou můžeme dovolit vydat. Pokud jsme ovšem chytří, najdeme si způsob, jak si pořídit levnou dovolenou.

Dovolenou si můžeme pořídit i levně. Existuje mnoho způsobů, které se dají využít – může se jednat o dovolenou last minute, first minute či akční nabídku od cestovní kanceláře. Snad úplně nejlepším řešením pro získání a pořízení levné dovolené představuje internetový portál www.vykupto.cz. Vykupto. cz nabízí možnosti dovolené jak v České republice, tak i v zahraničí.

Co představuje Vykupto.cz

Jde o nákupní portál se slevovými akcemi. Vykupto. cz se podílelo na zakládání trhu hromadného nakupování v České republice. Jedná se o druhý největší slevový portál. Každý den nabízí exkluzivní slevy na zboží, cestování a služby. Působí v největších městech České republiky a od roku 2012 díky dceřiné společnosti Vykupto.sk i na Slovensku.

Vykupto.cz. dovolená se stalo u Čechů velmi oblíbené. Oblíbenosti dosáhlo především poroto, že poskytuje vysoké slevy při pořizování dovolené, welness pobytů, ale i jídla. Slevové akce v rozmezí 50 % – 90 % na dovolenou jsou k nezaplacení. Takže honem na stránky www.vykupto.cz/dovolena. Na této stránce najdete ucelený přehled dovolených pro rok 2014. Od lázeňských pobytů, přes wellnes až k moři. Stačí si jen vybrat dovolenou a zakoupit.

Jak probíhá nákup?

Ptáte se, jak si vykupto.cz dovolená zakoupit. Zcela jednoduše. Postup není složitý a zabere jen chvíli vašeho času. Prvním krokem je vybrání dovolené a pak kliknete u nabídky na tlačítko „koupit“. Dále postupujete podle instrukcí.

Poté si musíte zakoupit vykupón. Vykupón vám přijde na e-mail, až po jeho zplacení. Zaplatit můžete kartou, převodem či jiným způsobem. Využít můžete i platbu za vykupón složenkou. Každá platba je 100 % bezpečná. Do čtrnácti dnů od obdržení vykupónu máte nárok na vrácení peněz.

Po obdržení vykupónu následuje jeho využití s určenou slevou. Vždy si pečlivě přečtěte návod, který je uveden na vykupóně. V případě zakoupení dovolené postupujte přesně podle návodu. Vždy je nutné postupovat pečlivě, ať nedojde k chybě.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *