Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Dopřejte si oddech díky wellness pobytu v krásném prostředí Sence – Slunečních jezer

Dopřejte si oddech díky wellness pobytu v krásném prostředí Sence – Slunečních jezer

20130824-DSC00608.jpg.largeChcete se vydat někde mimo Českou republiku, ale ne příliš daleko a za přijatelnou cenu? Máme pro vás inspiraci v podobě wellness pobytu na Slovensku stráveném v hotelu SUN***, který se nachází v malebné části Slovenska, Senec Sluneční jezera.

Komfortní ubytování v hotelu SUN***

Jestliže hledáte hotel, který vám nabídne nadstandardně vybavené pokoje s klimatizací, LCD televizorem, ledničkou, trezorem, wi-fi připojením k internetu, sociálním zařízením… jste tady správně. To vše a mnohé další svým klientům přináší právě Hotel SUN***.

Hotel je rozdělen do dvou bloků. V 1. je obsaženo 16 dvoulůžkových pokojů s možností 10 přistýlek a 2 apartmány, ve 2. bloku 16 třílůžkových a 1 dvoulůžkový pokoj. Hodláte-li si užít kupříkladu víkendový wellness pobyt s partou kamarádek, i když vás bude 20, zde se všechny pohodlně ubytujete.

Velká nabídka možností, jak relaxovat

Ubytování na Slovensku v hotelu SUN*** uspokojuje každoročně spoustu klientů z různých částí světa. Důvody jejich návštěvy jsou prosté. Láká je velká nabídka relaxační služeb, které ocení zamilované páry, rodiče dopřávající si zasloužený odpočinek, ale i senioři, kteří hledají úlevu pro své bolavé klouby.

Využít lze finskou saunu, infrasaunu, jacuzzi, odreagování nabízí i odpočinková zóna. Venkovní prostor nabízí vyžití a odpočinek ve venkovním bazénu, v němž si zaplavete s úplně jinými pocity, než v krytém bazéně.

Pro skutečné vodomily a ty, kdo se nemůžou nabažit vodních atrakcí, je v lokalitě Senec Sluneční jezera i Aquathermal Senec – aquapark s moderním a bohatým vybavením, které vašemu tělu dovolí příjemně si odpočinout.

Pobyt se skvělou kuchyní

Při vašem odpočinkovém pobytu se můžete těšit na skvělou kuchyni, kterou si můžete vychutnat na letní terase U Zlatého kapra. Nabízí vynikající pokrmy z ryb a okouzlí vás i nezapomenutelným výhledem na vodní hladinu 30m vzdáleného jezera.

Rezervujte si co nejdříve termín, který vám nejlépe vyhovuje a vydejte se směrem k Bratislavě, k ubytování Senec, Slunečné jezera.

Nové články

Nepřehlédněte