Vydejte se křížem krážem našimi městy nebo různými státy s vozem z autopůjčovny

Vydejte se křížem krážem našimi městy nebo různými státy s vozem z autopůjčovny

23miniLáká vás dovolená, na kterou se dostanete automobilem, ale ten váš není příliš spolehlivý, nebo je prostorově nedostačují?

V tom případě využijte služeb autopůjčovny, půjčete si vůz na tak dlouho, jak budete potřebovat a vydejte se vstříc cestování, poznávání, nebo slunečnému pobytu u moře.

Obraťte se na kvalitní autopůjčovnu

V první řadě je potřeba, abyste si vybrali autopůjčovnu, které můžete důvěřovat. Právě takovou je autopůjčovna Třebíč. Všechny její vozy absolvují pravidelné servisní kontroly, což je zárukou toho, že jsou všechny ve výborném technickém stavu. Samozřejmostí je pojištění a pro komfortní cestování je součástí všech vozidel i dálniční známka.

Vůz dle vašich potřeb na pár dnů či několik týdnů

Nezáleží na tom, jestli potřebujete auto na dva dny, nebo chcete jet na delší dovolenou. Autopůjčovna MAX Rental vám umožní obojí. Při pronájmu delším než 15 dnů vám navíc přistaví vámi vybraný automobil na kterékoli místo v České republice.

Komfortní, rychlý, malý, ekonomický… ať už si chcete vypůjčit osobní nebo užitkový vůz, určitě si vyberete. Prostorná dodávka, rodinný automobil, luxusní vůz, který vás bude reprezentovat před zahraniční návštěvou, vše je možné. Nechybí zde renomované značky jako BMW, VolksWagen, Audi, Ford, Opel, Škoda a jiné.

Bonusy navíc

Protože má autopůjčovna Třebíč bohaté zkušenosti i s těmi nejnáročnějšími klienty, jejichž přání a požadavky se snaží maximálně uspokojit, ke každému vozu poskytuje spoustu užitečného a kvalitního vybavení. Jde kupříkladu o střešní boxy, nosiče kol, přívěsný vozík, dětskou autosedačku nebo navigaci.

Využijte i další služby autopůjčovny MAX Rental

Autopůjčovna funguje po celé ČR a zajišťuje také přepravu na letiště i zpět. To je ideální služba pro ty, kdo míří na dovolenou letecky.

Další službou je i dlouhodobý pronájem automobilů, který se vyplatí a v jehož průběhu bude zajištěn servis vozu, kompletní pojištění i česká dálniční známka.

Navštivte stránky této autopůjčovny a jednoduše vyplňte on-line rezervační formulář, nebo využijte e-mailového nebo telefonního kontaktu. Pak už nic nebrání vašemu příjemnému cestování.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *