Ubytování uprostřed malebné krajiny na Statku Adámek

Ubytování uprostřed malebné krajiny na Statku Adámek

Přijeďte si odpočinout na Statek Adámek, který nabízí velké množství aktivit a příjemné procházky po okolí. Ubytování na farmě uprostřed přírody je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Pokud bydlíte ve městě a chcete, aby vaše ratolesti poznaly krásy venkovské přírody, sbalte kufry a vydejte se do Čeliny! Vzít s sebou můžete i své věrné čtyřnohé kamarády.

Kde se statek nachází?

Statek Adámek leží v obci Čelina a rozprostírá se v příbramském okresu ve středních Čechách. Krajina plná kopců nabízí krásné procházky s výhledem na okolí.

Výlety po středních Čechách

Krajina obklopující malebnou vesničku Čelina je vhodná pro dlouhé procházky i vyjížďky na kole. Tato lokalita nabízí mnoho aktivit a je zde spousta míst, jež můžete navštívit. Pokud se rádi procházíte přírodou a poznáváte její krásy nebo jen rádi zkoumáte okolí, rozhodně se vydejte na některá z těchto míst:

  • Rozhledna na Veselském vrchu vám poskytne úžasný rozhled na místní krajinu.
  • Štola Josef nabízí průchod hornickými chodbami, které bývali spojem mezi Čelinou a Smilovicemi, navštívit můžete také hornické muzeum v Příbrami.
  • Pokud se zajímáte spíše o kulturu, navštivte například muzeum Karla Čapka ve Staré Huti.
  • Nebo se vydejte na přehradu Slapy – nachází se nedaleko.

Pokud se rozhodnete ubytovat na statku v Čelině, čeká vás mnoho dobrodružných výletů po okolí. Vezměte své děti a vydejte se s nimi do malebné přírody. Pokud si chcete odpočinout a zůstat na statku, ani tam se nebudete nudit. Čeká na vás celá farma a speciálně pro děti jsou zde také pískoviště, různé prolézačky, hračky, ale i velký park.

Zvířata a produkty farmy

Ubytování na statku vám také poskytne mnoho výhod. Dostanete se do bezprostředního kontaktu s hospodářskými zvířaty, jako jsou krávy (na statku je chováno plemeno Aberdeen Angus), ovce (ovce vřesová), kozy, slepice nebo králíci. Setkat se zde můžete také s kočkami, které neoddělitelně patří na každý statek. Tato malá tulivá zvířátka ocení především děti.

Pokud se rozhodnete na Statku Adámek ubytovat, budete mít možnost zakoupit si některé produkty z této farmy. Mezi ně patří zejména vejce z místního chovu, maso (uzenina, produkty z domácí zabíjačky) nebo zelenina a ovoce. Zakoupit zde můžete také med nebo například brambory.

Neváhejte a navštivte Statek Adámek v Čelině! Nabízí nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu. Každý zde najde přesně to, co ho zajímá.

Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *