Penziony, Zlínsko

Konec léta? Užijte podzimní dny v Penzionu UNO!

Konec léta? Užijte podzimní dny v Penzionu UNO!

20141003152442Romantické město Zlín i na podzim, stejně jako v jiných ročních obdobích, nabízí jedinečnou možnost zažít nezapomenutelný rodinný výlet či prodloužený víkend pro dva. Díky bohaté historii města zde naleznete nádhernou architekturu, která se mísí s moderním funkcionalismem.

Netřeba zdůrazňovat, že o světový význam města se zasloužil podnikatel Tomáš Baťa, díky kterému je Zlín znám jako město obuvi. Naleznete zde Obuvnické muzeum ukrývající nejrozmanitější typy obuvi z celého světa a Vilu Tomáše Bati, kde vám průvodce poskytne bohaté informace o jeho životní dráze.

Rodinu s dětmi jistě nadchne Zoo Zlín-Lešná nebo hrad v Malenovicích, kde se pravidelně pro návštěvníky konají šermířské zápasy s bohatým doprovodným programem. Je známo, že podzim patří dýním a drakům. Ne jinak tomu bude v říjnu i ve Zlíně, kde se bude konat dýňobraní a drakiáda. Zároveň se zde každý 3. pátek v měsíci konají farmářské trhy, kde naleznete pochutiny z regionální kuchyně. Pokud byste chtěli ochutnat jedinečnou kuchyni jihomoravského kraje, Restaurace UNO vás nadchne čerstvými surovinami a tradiční kuchyní, kterou vám naservíruje v pohostinném prostředí.

Romantiku zažijete v nově zrekonstruované hvězdárně nebo plavbou výletní lodí Baťovým kanálem. K nezapomenutelnému výletu ovšem patří také příjemné ubytování.

Penzion UNO nabízí jako jediné ubytovací zařízení ve Zlíně neunifikované pokoje v podobě prostorných rodinných apartmánů nebo romantických pokojů. Naleznete zde také historicky zajímavě vybavený pokoj starožitným nábytkem z konce 19. století.

Díky hojné návštěvnosti business klientely je penzion uzpůsoben pro konání firemního školení, prezentací nebo večírků. Dominantou hotelu je také možnost uspořádání svatby snů díky prostorům, které dokáží pojmout až 100 osob. To vše umocní jedinečná kuchyně nabízející sezónní lahůdky české gastronomie vyzdvihující speciality Zlínského kraje.

Ideální poloha města Zlína také nabízí možnost zpestřit si výlet v okolních regionech, kterými jsou Valašsko, Slovácko, Haná a Slovensko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *