Chalupy, Hotely

Ubytovat se raději na v hotelu, nebo na chalupě

By: Victoria Winters

Ubytovat se raději na v hotelu, nebo na chalupě

Chystáte se na dovolenou po Čechách a přemýšlíte, jestli se vám bude více líbit v hotelu, nebo v chalupě? Obojí má své pro i proti a v obojím si můžete připadat velmi příjemně. Jedno nabízí vysoký komfort, druhé má své kouzlo. V hotelu můžete mít ubytování i se stravou, v chalupě si můžete opékat buřty a grilovat. Záleží na vás, pro jakou situaci se rozhodnete a kam vás to táhne více. Můžete vyzkoušet jednou vyrazit do hotelu a jednou vyrazit na chalupu a podle toho zjistit, co je pro vás lepší a co vám vyhovuje více.

Krásný a komfortní hotel

Pokud se ubytujete v hotelu, tak není třeba nic řešit. Přijedete, máte čistý pokoj, na jídlo si můžete dojít do restaurace, můžete je mít zaplacené přímo v hotelu, nebo si na něj dojít někam do okolí. Nemusíte se starat o úklid. Ten samozřejmě zajistí hotel. V pokoji ve většině případů máte koupelnu a WC, takže naprosté soukromí. Hotel přináší určitý luxus, který v chatě nenajdete, ale ta má zase jiná kouzla. Velmi záleží do jaké kategorie hotelu se vydáte a kde se necháte ubytovat.

Chalupa na samotě, nebo na horách

Chalupa má určitě své kouzlo, můžete si na ní užít prázdniny, ale i v zimě zde najdete zázemí. Obzvlášť krásné jsou chvíle, kdy na chalupě oslavíte například vánoce, silvestra, nebo velikonoce. Netradiční pobyt vám zanechá v mysli vzpomínky na celý život. V létě si můžete vybrat chatu u lesa, u rybníka, nebo chatu s bazénem, to vše v nabídce najdete. Kouzlo večera si můžete zpříjemnit opékáním buřtů, grilováním a posezením venku do dlouhé noci, kdy můžete relaxovat, odpočívat, popíjet a radovat se spolu s rodinou, či přáteli, z krásně prožitého dne.

Na chalupu si můžete vzít i svého čtyřnohého přítele, c ož většinou hotely neumožňují a když, museli byste dlouho hledat. O stravu se tedy budete muset starat sami, ale i v přírodě se dá dobře uvařit na ohni.

Vyzkoušet bychom měli určitě to i ono a jednou za čas si vyrazit z domova a vychutnat si zpestření ve městě nebo v přírodě.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *