Sobota, 10 prosince, 2022

Nové články

Parkoviště letiště Praha a možnosti jejich využití

Každý občas řeší situaci, jak se dostat na letiště. Odlétáte na dovolenou, máte mnoho těžkých zavazadel a tím pádem řešíte, jak se co nejjednodušeji dostat na letiště. Samozřejmě řešením je taxi, ale to nebývá úplně levná záležitost, obzvláště pokud nebydlíte zrovna vedle letiště.

Hromadnou dopravou táhnout zavazadla také není zrovna pohodlné a navíc pokud odlétáte brzy ráno či v noci, nemusí být ani linky v provozu. Pak již tedy zbývá možnost požádat souseda s dostatečně velkým automobilem a obtěžovat ho, aby Vás kolikrát v nesmyslnou ranní hodinu odvezl na letiště, nebo zvolíte daleko jednodušší variantu a to odjet svým vlastním autem.

Jenže nechat ho na letišti po celou dobu dovolené není zrovna levnou záležitostí a navíc si nejste zcela jisti, že ho tam po týdnu najdete v původním stavu nebo vůbec najdete. V této situaci je rozhodně lepší využít hlídané parkoviště u letiště Praha. O automobil se nemusíte obávat stejně jako o částku, kterou si bude parkoviště účtovat. V okolí letiště je totiž možností parkování opravdu mnoho.

Ale jak parkování u letiště Ruzyně vybrat a rezervovat? Připravili jsme proto pro Vás jednoduchá vyhledávač parkovacího místa s možností okamžité rezervace. Tento systém online mapuje všechna parkoviště a vyhledá pro Vás to nejvhodnější místo, které přesně odpovídá Vašim požadavkům a potřebám. Dopředu tedy budete přesně vědět, kde bude Vaše auto během dovolené parkovat a to navíc bezpečně a za přijatelnou cenu.

Parkování u letiště Praha – jednoduché vyhledávání Vašeho parkovacího místa

Jak jsme již zmínili, díky našemu systému budete přesně dopředu vědět, kde budete parkovat se svým vozem během dovolené. Ale jak toto místo vybrat? Co je třeba si rozmyslet a jaká kritéria zadat do vyhledávače?

Abychom vybrali to nejvhodnější místo parkování u letiště Praha a tím se vyvarovali časové ztráty a v extrémním případě i zmeškání letu, je potřebujete nejprve zhodnotit následující kritéria:

  • Časová rezerva nutná k parkování u letiště Ruzyně a pro transfery na a z letiště
  • Cena za parkování
  • Parkoviště otevřené nonstop
  • Bezpečnost automobilu
  • Doplňkové služby (umytí auta, zabalení kufrů do bezpečnostní fólie)
  • Kryté nebo otevřené parkovací místo

Parkoviště letiště Ruzyně a jejich služby

Při výběru parkování Vašeho vozu se vždy na prvním místě zajímáme o jeho bezpečnost. Vybírat tedy můžete z parkovišť zabezpečených kamerovým systémem, ostrahou nebo pouhým oplocením. Některá parkoviště mají otevírací dobu nonstop, jiná omezenou. To oceníte především v případě, pokud máte let naplánovaný na noční hodiny.

Rozhodujete se také, zda zvolit parkovací místo kryté, čímž ochráníte Váš vůz před povětrnostními vlivy nebo otevřené, které bývá zase levnější. Vybírejte také podle vzdálenosti parkoviště od letiště, a zda nabízí zajištění transferu na a z letiště zdarma, či za jak vysoký poplatek. Je totiž potřeba si vytvořit představu, s jak velkou časovou rezervou počítat, abyste potom nemuseli zbytečně spěchat nebo dokonce nepromeškali odbavení.

Využít lze i nadstandardní služby, které parkoviště u letiště Ruzyně nabízí. Jsou totiž opravdu praktické. Může na Vás např. po dovolené čekat umytý a vyleštěný vůz nebo naopak před dovolenou Vám pohodlně a bezpečně zabalí hned na parkovišti Vaše zavazadla do bezpečnostní fólie a Vy se nemusíte honit po letištní hale, abyste tuto službu našli.

Nyní již přesně víte, jaká kritéria vzít v úvahu při výběru parkovacího místa a proto neváhejte a vyplňte vyhledávač a rezervační formulář ještě dnes. Získáte tím jistotu, že o Vaše auto bude během dovolené dobře postaráno a Vy si tak dovolenou opravdu užijete bez zbytečných starostí.

park-guru.com

Nové články

Nepřehlédněte