Rožnovské pivní lázně a konopná péče

Že konopí není pouhou drogou, to už asi víte a že má léčebné účinky, tak to nejspíše také. Proto se jimi nechte léčit i vy. Užijte si unikátní lázeňskou péči v Rožnovských pivních lázních, kde budete moci využít neobyčejné procedury, masáže a také neomezené pití piva do doby, než na vás budou znát první známky opilosti.

spa, wellness

spa, wellness

Nabízí vám konopnou pivní péči v Rožnovských pivních lázních. Jde o přírodní léčitelství v kombinaci s běžnými lázeňskými postupy. Ochutnat můžete konopnou kávu a konopný koláč, prohřejte se v jemné bylinné aromatické páře s  krýglem kvasnicového piva a peelingovou rukavicí proto, abyste si mohli provést vlastní peeling celého těla.

Budete se moci zaposlouchat do audio programu, díky kterému nastudujete jogínské techniky dechu. Koupel v horkém černém pivu a v dřevěné kádi pro vás bude mít taktéž blahodárné účinky. Můžete si užít rituální bambusové masáže, s olejováním konopným mlékem, nebo mezoterapii pleti, kdy se kyselina hyaluronová zapracuje do hlubších vrstev pleti a tím vaše pleť výrazně omládne.

Využít můžete také parafínový zábal zad s konopným olejem. Na oxygenoterapii pak můžete vydýchat stres, kde taktéž získáte program, jak se zbavit stresu. Výborné účinky mají japonské reflexní masáže a masáže akupresurní. Při těchto lázeňských procedurách, můžete neomezeně konzumovat kvasnicové pivo, Radhošť.

Pokud se stanete hosty Rožnovských pivních lázní, pak získáte slevu 10% na ostatní lázeňské služby, jako je například interpretace aury, bioenergetická terapie, odstraňování bloků uložených v těle a dalších služeb.

Slevu 50% pak získáte na vstup do Valašského muzea v přírodě. 10% získáte slevu při nákupu ve Světě kamenů s ve svíčkárně Unipar, odkud si můžete dovézt upomínkové předměty. Nechte se také hýčkat a příjemně rozmazlovat. Začněte věřit blahodárným účinkům konopí a vězte, že konopí není pouze škodlivá droga, díky které uživatelům odumírají mozkové buňky.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *