Pátek, 22 září, 2023

Nové články

Na každém místě Čech a Moravy najdete krásný hotel, nechte se inspirovat.

Jste cestovatelský typ a rádi objevujete krásy našich měst a vesnic? Nebo jste kvůli zaměstnání nuceni hledat si tu a tam hotel, ve kterém při konferenci či školení složíte hlavu? Ať už cestujete sami, s rodinou či přítelem, zde je pár tipů na hezké možnosti ubytování v různých koutech naší země.

Krásná Olomouc a její dominanty

Olomouc navštíví ročně velké množství našich i zahraničních klientů. Zaujmout vás mohou její kostely, typické syrečky, velmi hezké náměstí nebo muzea, která vám nabídnou možnost vzdělání se ve volnu, které tady budete trávit.

Ubytování nabízí kupříkladu Ibis hotel Olomouc, který se nachází na ulici Wolkerově 29. Díky tomu, že se nachází v centru města, budete mít u ruky jak parky, tak krásné historické památky. Ubytovat se můžete v některém z 90 pokojů nové generace, které disponují bezplatné Wi-Fi připojení, pohodlné spaní a krásné sociální zařízení. Nebudete muset řešit parkování, zaparkujete zde a budete-li zde v teplých měsících, jistě využijete i možnost najíst se na letní terase.

Oslavte Silvestra v Praze

Možná se chystáte vycestovat do hlavního města, abyste zde oslavili příchod Nového roku a vyzkoušeli, jak se slaví ve velkém. Hotely v Praze počítají s tím, že se zde chystá velké množství obyvatel ze všech koutů země a vřele vás uvítají. Vyzkoušet můžete i nabídky jednotlivých hotelů, které pořádají své vlastní večery v duchu oslav, nebo si zvolit penzion a slavit dle vlastního gusta ve víru noci. Rezervace proveďte co nejdříve, přece jen, Silvestr a Nový rok je tu doby dup.

Do Plzně nejen za pivem

Děti i dospělé má čím rozhodně zaujmout Plzeň. Přes den můžete navštívit útulné kavárničky, upravený a svátečně vyzdobený park, nebo třeba nasát vánoční atmosféru v kostelích. I nakupování si užijete, obchody lákají návštěvníky mnoha zajímavými nabídkami a Vánočními slevami.

Budete-li hledat hezký hotel v Plzni za rozumnou cenu, podívejte se na webové stránky Accorhotels.cz a buďte si jisti, že si vyberete.

Cestování po naší zemi bude pohodlnější i hezčí, najdete-li pokaždé správné ubytování, které vám příjemné chvíle na dovolené, služební cestě či poznávacím výletě ještě umocní.

Nové články

Nepřehlédněte