Relaxace i hubnutí v pražských lázních Jupiter!

I hodina stačí k tomu, aby si vaše tělo dokonale odpočinulo. Pokud už v práci nedostanete volno a nemůžete kvůli tomu vyrazit na dovolenou, nebo prostě jen nemáte čas, ale přesto si chcete užít dokonalý relax, nemusíte zoufat. Stačí si najít třeba jen hodinu času a vyrazit do pražských lázní. Postarají se tu o vaše tělo i duši a pozor, zažijete zde také kouzlo exotiky!

Exotické masáže vás dostanou!

Lázně Jupiter nabízí několik relaxačních procedur, jejichž cílem je dosažení absolutního uvolnění těla i mysli. Jako jedno z mála zařízení nabízí lázně Jupiter exotické turecké masáže hammam. Při masáži se používá speciální pěna, která se vstřebává do pokožky. Při masáži se nejen uvolníte, ale budete odcházet s pocitem omlazení. Je možné se objednat na hammam masáž zad, celé zadní části těla nebo na masáž celkovou. Při poslední z nich budete hýčkáni celých 60 minut.

Když toho máte moc

Jednou ze specialit lázní Jupiter jsou ozdravné lymfatické masáže. Při nich dochází k aktivaci lymfatického systému. Tělo tím dostává impuls k tomu, aby se očistilo. Lymfatické masáže oceníte v případě, kdy jste velmi vytíženi a cítíte, že vám dochází energie. Po masáži tohoto typu budete z lázní odcházet jako znovuzrození a s úsměvem na rtech.

Hubnutí je hračka

V lázních je možné se objednat i na unikátní bezbolestnou liposukci. Jedná se o neinvazivní proceduru hubnutí. Díky bezbolestné liposukci rychle mizí nadbytečný tuk z problematických partií jako je zadeček, bříško, stehna nebo i ruce. Stačí se jen položit a nechat se ošetřit. Necítíte žádnou bolest.

Šance na výhodný nákup

Pro všechny nabízí lázně Jupiter zajímavou vánoční akci. Až do Štědrého dne je možné na stránkách lázní koupit dárkový poukaz za poloviční cenu. Je to nabídka, která by vám neměla uniknout. Více na Laznejupiter.cz.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *