Rady na cesty

5 tipů, jak začít sázet na koňské dostihy

Online sázkový trh, který přitahuje pozornost sázkařů z celého světa, jsou koňské dostihy. Vzhledem k tomu, že je tato modalita zcela zisková, nabízí velké hodnoty pravděpodobnosti a v důsledku toho velké možnosti získání dobrých zisků vždy v dlouhodobém horizontu.

V Itálii se tento trh stává stále atraktivnějším pro nové zúčastněné strany. A pro ty, kteří mají zájem začít s koňskými dostihy, je zde 5 tipů pro ty, kteří chtějí začít sázet na stránce Bet20.

1. Studujte dostihy

Prvním krokem je dobře nastudovat dostihy. Ve všem, co vložíte do peněz, je studium nutné, koneckonců cílem je zisk. S ohledem na to nejprve proveďte základní průzkum, abyste skutečně pochopili pravidla a sázkové situace.

Pokud je to možné, kurz je vždy dobrý. Protože se s ním můžeme naučit základní koncepty a strategie, a to vše jednoduchým a snadným způsobem, aniž bychom museli trávit dny a dny výzkumem.

2. Začněte s jednoduššími trhy

Pro začátek se doporučuje začít s jednoduchými možnostmi. Nevytahujte proto v akci absurdní kombinace a hledejte hned vysoké zisky. Začal jsem jednoduše, vybral jsem si, kdo bude vítězem akce, a postupně jsem prozkoumával možnosti.

3. Nikdy nesázejte na emoce

Koňské dostihy nabízejí vysoké kurzy a dobré šance na výhru, takže je přirozené, že se dostanete s pěknou sumou, když trefíte green hned po podání. U toho samozřejmě záleží na investované částce, nicméně i když je výkon dobrý, nebojte se. Buďte trpěliví a nedělejte nic bláznivého, zvláště na začátku svého života v koňských dostizích.

4. Poznejte trh a vytvořte si vlastní strategie

Zpočátku začněte v malém, jednoduchém. Jakmile se tedy seznámíte s trhem, je čas jej prozkoumat kousek po kousku, s více možnostmi sázení.

Poté, co dobře poznáte trh, pomocí testů identifikujte své silné a slabé stránky a sledujte, ve kterých situacích jste lepší. Tímto způsobem budujte své strategie založené na výkonu a poté se zaměřte na to, kde vytváříte zisky.

5. Mít dobrý bankroll management

Stejně jako u jiných trhů je také důležité mít dobrý bankroll management pro koňské dostihy. Abychom vám s tím pomohli, máme pro vás výborný článek o tom, jak nastavit svůj bankroll management. Podívejte se a sledujte, abyste zvýšili své šance na dlouhodobý úspěch.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *