Nechte se unášet světem lega

Lego je jednou z nejoblíbenějších skládaček, se kterou si hraje už několik generací. Z lega se dá vytvořit spoustu věcí, sami se o tom můžete představit na výstavě lega. Sice už zbývají jen poslední dny, ale je to perfektní akce nejen pro vaše děti, ale také pro vás.

Kdy a kde máme jít

Výstava lega už nějakou dobu probíhá, avšak ještě zbývá pár dní, kdy se můžete přijít podívat. Díky této výstavě se vrátíte do svých dětských let a rozhodně uděláte radost i svým malým ratolestem, protože najdou spoustu zajímavých věcí a také inspirace pro jejich další tvoření. Výstava je v Praze Holešovicích, což je pro některé kraje poměrně daleko, ale můžete si udělat výlet vlakem a klidně zůstat v Praze i pár dní, protože naše hlavní město má jistě co nabídnout. A pokud vám to nevyjde během těchto posledních dní, tak budete mít příležitost navštívit výstavu v dalších velkých městech v zahraničí.

Na co můžeme těšit

Uvidíte, že z lega se dá opravdu vytvořit spoustu zajímavých věcí. Asi tím nejzajímavějším kouskem na celé výstavě lega je známý Titanic. Ten je opravdu výjimečný a to nejen tím, že je vystavěný z kostiček lega, ale také svou velikostí. Avšak kromě něj zde najdete například rodinku Simpsonových, oblíbeného kouzelníka Harryho Pottera či Indana Jonese. Rozhodně je toho tam mnohem více, ale nenechte si odhalit všechna tajemství.

Aby se dětičky nenudily

Samozřejmě, že na výstavě bude spoustu zajímavých postaviček a věcí z kostek lega, avšak koukat na vystavené exponáty baví děti pouze chvíli, a proto zde musí být i nějaké aktivity, které vaše dětičky aspoň na chvíli zabaví, a vy se dále můžete kochat. Děti si na výstavě lega budou moc samy z lega postavit něco zajímavého, protože je zde koutek pro stavení. A pokud si nebudou chtít hrát, mohou se třeba dívat na pohádky.

Přijďte se vzdělávat

Je to téměř nemožné, avšak lego dokáže perfektně zachytit i mnoho detailů, ať už se jedná o postavičky anebo budovy. A díky těmto detailům se nenásilně můžete vzdělávat, například si uvědomíte architekturu budov, ale také historii, neboť je zde spousta historických budov, o kterých se jistě nebudete zajímat více, neboť vás jistě bude zajímat, proč si výrobci vybrali právě tuto budovu. Stejně, jako to bude zajímat vás, budou atraktivní i pro vaše děti, které rázem budou o mnoho informací chytřejší.

Nezapomeňte na vstupné

Jedná se o velice velkou výstavu, která je zpoplatněna poměrně vysokých vstupným. Na internetu si můžete snadno rezervovat i rovnou zakoupit vstupenku. Jen si dobře naplánujte čas, kdy chcete výstavu navštívit, neboť v odlišný čas je odlišné vstupné, tak si můžete naplánovat tak, abyste i něco ušetřili.

Lego je stavebnicí našeho dětství a milují ho i naši potomci. Nevěřili byste, co všechno se dá z kostiček lega postavit, navštivte výstavu a nechte se inspirovat.
Booking.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *