Virtuální asistentka vám kompletně pomůže s přípravou dovolené

Všichni si rádi užíváme chvíli strávené na dovolené, ale mnozí z nás, co to jde oddalují vyřizování, které k dovolené patří. Ať už jde o zjištění, jaké očkování si vyřídit, kdo si obstarat víza, nacházení zajímavostí v místě, kde budeme dovolenou trávit, itinerář cesty nebo tras v místě, kde se chystáme a mnohé jiné. Přitom můžete oslovit virtuální asistentku, která vše potřebné naplánuje a vyřídí za vás.

 

S čím vším vám virtuální asistentka pomůže

 

Běžný člověk vyřizuje záležitosti na dovolenou jednou, dvakrát do roka. Virtuální asistentka toto řeší denně a v malíčku má informace k mnoha státům, do kterých se můžeme chtít podívat. Vyhledá pro vás ubytování, zajistí dopravu, vyhledá letenky, koupí jízdenky, rezervuje auto v půjčovně. Dá vám tipy na restaurace a další užitečné podniky, připraví tipy na výlety, aktivity, které můžete v místě, kam cestujete vyzkoušet, připraví program na každý den cesty. Dostanete kompletní informace na cestu, časový harmonogram s potřebnými instrukcemi, trasy a další podrobnosti.

 

Stačí sdělit vaše přání ohledně cestování

 

Aby pro vás virtuální asistentka mohla připravit vše, co jsme uvedli výše, je potřeba, abyste jí k cestování, dovolené dali co nejvíce informací. Tzn. jaké jsou vaše představy o dovolené, kde chcete jet, co rádi děláte, zda řídíte, nebo ne, jestli s vámi jedou děti, na jak dlouho chcete odcestovat, jaké jsou vaše představy o trávení volného času…

Vy budete mít za úkol jen sbalit si vše potřebné, nezapomenout na knížku, foťák, pohodlné boty, opalovací kosmetiku, léky, které musíte užívat a bez nichž se neobejdete a podobně. To vše s ohledem na to, aby váha zavazadla do letadla nebyla příliš vysoká a nemuseli jste platit poplatek navíc, ať už se bude jednat o příruční, kabinové zavazadlo, nebo odbavené zavazadlo, které bude přepraveno v zavazadlovém prostoru letadla.

Přenechte starosti s dovolenou na virtuální asistence. Vše zvládne za 7 – 10 dnů a na vás bude pouze balení a těšení se na zasloužený odpočinek.

 
Booking.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *