Lednice

Hledáte ubytování Lednice? Soukromí vám poskytnou moderní apartmány

Pokud se chystáte za poznáním půvabného Lednicko-valtického areálu, který se rozprostírá na jižní Moravě, nezapomeňte zavítat i k významným památkám. Prozkoumat celou oblast vám zabere několik dnů, a proto si najděte ubytování a udělejte si prodloužený víkend, případně si zarezervujte apartmán rovnou na celotýdenní letní dovolenou. V následujících řádcích vám představíme nejen atraktivní ubytovací zařízení, ale i místa, která rozhodně stojí za návštěvu.

Jestliže je ve vašem hledáčku ubytování Lednice, s rodinou oceníte především apartmán, jenž poskytuje soukromí i dostatek prostoru.

Úžasné apartmány Lednice

Usaďte se na pár dnů přímo v samotném městě Lednice. Apartmány Lednice jsou plně vybaveny, všechny jsou stejně velké a nabízí soukromí každému hostovi, a tak se nemusíte bát, že vás budou rušit ostatní.

V apartmánech, což jsou v podstatě samostatně stojící domky, na vás čeká pět lůžek. V případě potřeby je možné přidat k manželské posteli i dětskou postýlku. Součástí apartmánu je vybavená kuchyň. Samozřejmě nechybí koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Prostory apartmánu jsou plně klimatizované, což oceníte především v horkých letních dnech.

Lednicko-valtický areál má ojedinělé kouzlo

Čekají na vás úžasný rozlehlý park, celá řada historických pamětihodností a přírodní úkazy. Lednicko-valtický areál je ideální cíl zejména pro milovníky vína, protože narazíte na nespočetné množství vinných sklepů. Specifickou atmosféru umocňují všudypřítomné vinice. Celý areál je nejrozsáhlejší koncepčně upravenou krajinou na světě, která se dokonce dostala i na seznam památek UNESCO.

Z památek za zmínku stojí zámek Lednice, Janův hrad, Minaret i Apollonův chrám, Hraniční zámek a podobně. Projděte se i parkem a zámeckou zahradou v Lednici.

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *