Janské Lázně

Naučte se letos v Krkonoších pořádně lyžovat

Alpské lyžování je v Česku nejoblíbenějším zimním sportem a ve světě je situace podobná. Na běžky vyráží daleko méně lidí, sjezdovky jsou přitom přecpané. Sjíždění kopců je adrenalin a také velká legrace. Jestli lyžovat neumíte, o hodně přicházíte a je nejvyšší čas s tím něco dělat!

Lyžovat se člověk naučí v každém věku, stačí jen chtít. Máte-li děti, určitě jim zaplaťte kurz lyžování pro děti, protože čím dříve si tuto dovednost osvojí, tím lépe. Ani vy ale nejste ztracený případ. V lyžařské škole se budete pohybovat mezi stejně nemotornými lidmi, tak se toho nebojte.

 

Neumět lyžovat není ostuda, ostuda je nechtít s tím nic dělat

 

Máte strach, jak to asi bude vypadat, když se s roztřesenými koleny vydáte na sjezdovku mezi všechny ty malé děti a dospívající, kteří si to sviští dolů jedna báseň? Nemějte, nejste v tom sami. Přihlaste se na kurz lyžování pro dospělé buď sami, nebo do skupinové výuky a začněte konečně brázdit sjezdovky.

 

Drahé to není, investujete do sebe

 

Cena instruktora se pohybuje v řádech stovek korun za hodinu. Půjde-li vás více, samozřejmě ušetříte. Zdají se vám ceny příliš vysoké? Je pravda, že na lyžování celkově potřebujete docela drahou výbavu. Pořádné lyžařské oblečení a lyže či snowboard nejsou levnou záležitostí. Na druhou stranu tohle všechno kupujete jen jednou za spoustu let. Na začátku ani není nutné si lyže pořizovat, pomůže vám půjčovna lyží nebo půjčovna snowboardů. Velké lyžařské školy jsou schopné vám i tohle zajistit, často mají vlastní půjčovnu. Je to například případ lyžařské školy ETC, která nabízí kurz lyžování Janské Lázně.

 

Užijte si hory se vším všudy

 

Lyžování je únavné, obzvlášť pokud s ním začínáte. Udělejte si tedy aspoň jeden den pauzu a zažijte i jiné zimní aktivity pod záštitou ETC Sport. Děti pošlete do dětského parku se slalomem, vy mezitím zkuste snowkitting nebo se společně vydejte na noční sáňkování z Černé hory. Sáně, čelovky i jízdenky vám půjčí a věřte, že to bude jízda!

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *